Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Zavar, ha mások meghallhatnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, ha mások meghallhatnak szex közben?

Figyelt kérdés

Vagy éppen nem? Lehet, hogy még egy kis extra izgalmat is ad?


Szilveszterkor egy baráti párral buliztunk négyesben, aztán nálunk aludtak és többször eszembe jutott azóta, hogy vajon hallhattak-e vmit.


25/B/L



2021. jan. 2. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Na, és?! Ha aludtak, nyilván nem. De lehet, hogy ők is szexeltek, és nem figyeltek rátok.
2021. jan. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Változó, nem mindegy ki hallja; ha apu akkor elég ciki, ha barátok, akkor izgalmas tud lenni.


18L

2021. jan. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%

Ahányan születnek, nagyjából annyian meg is halnak miközben szexeltek.

De egy kicsivel többen születnek, az emberiség egyre többen van.

2021. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Én nem szeretem ha engem meghallanak, pl ha a nő nagyon nyög az kicsit zavarba hoz, és nem akarom nyitott ablaknál sem, vagy vékony falú szobában,

De nekem nagyon izgató másokat hallani,

40f

2021. jan. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 látom nem nagyon megy az értő olvasás 🙃🙂🤦‍♂️
2021. jan. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Kérdezőtől kérdezem, hogy téged felizgatott? Én is voltam már hasonló helyzetben, de engem azért izgat mert szívesen csináltam volna négyesben. A barátnőm még be is vállalná, de nem mertük megkérdezni a másik párt.
2021. jan. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem zavar ha hallanák. Az se ha én hallok mást. Még tetszik is
2021. febr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok hangos, max. a levegőt veszem máshogy/hevesebben, szóval nem igazán áll fenn az a probléma.
2021. máj. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!