Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi van, ha ismerkedéskor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van, ha ismerkedéskor kiderül, hogy gyógyítható nemibetegségem van?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


28 éves vagyok, eddig 3 lánnyal voltam együtt, és az utolsó akivel több évig voltam, ő végül megcsalt és behozott a kapcsolatba HPV-t, ami egy gyógyítható nemibetegség (sajnos ellene a gumi se véd). Szóval nem egyéjszakásokat hajszoló voltam, mégis elkaptam.

Azóta szakítottam vele és műtéteken, kezeléseken veszek részt, küzdök vele.


Viszont közben úgy adódott, hogy megismertem egy aranyos lányt, akivel kölcsönös a vonzalom. Eszem ágában sincs lefeküdni vele, amíg nem bizonyosodok meg az orvosommal 100%, hogy túl vagyok rajta és tiszta vagyok.

De közben mégis gyanús lehet, ha már egy ideje ismerkedünk és mégse akarok lefeküdni vele, akár még úgy is veheti, hogy nem vonzódok hozzá.


Ti mit szólnátok ha az ismerkedő partneretek, aki bejön nektek, bevallaná, hogy gyógyítható nemibetegsége van?

Attól tartok, hogy ezzel egyfajta taszítást indítok el, mintha leprás lennék.

Ti mit tennétek a helyemben? Illetve ti hogyan reagálnátok egy ilyen vallomásra, ha a másik bejön nektek?


Komoly, segítőkész válaszokat előre is köszönöm szépen!


2021. jan. 3. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb mond el. Hogy ne húzzátok egymás idejét, illetve jobb előbb tudni mint utóbb.
2021. jan. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelne. Mármint de, annyiból, hogy legyél rendben, de emiatt mondanék adiost. Dolgozol az ügyön, és ha hosszútáv tervez, elégszer tudjátok bepótolni.
2021. jan. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként az aktív nemi életet élők kb. 90%-a elkapja élete során legalább egyszer, még ha nem is tud róla.. én is épp most ugyanebben vagyok, nem is tudom, hogy adagoljam majd be neki, hogy ne legyen olyan ijesztő. Elvileg ha már megszabadultál a szemölcsöktől, akkor lehet már nemi életet élni, persze gumival. De inkább várd meg az orvos válaszát.
2021. jan. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, én nem hagynám abba emiatt az ismerkedést - persze nem jelenti ez azt, hogy a lány is így gondolkozik.

Mindenesetre szerintem úgy korrekt a dolog, ha minel hamarabb elmondod neki, biztos ezt szeretned te is fordított esetben, így becsületes.

2021. jan. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!