Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy masinával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy masinával az első csiklóorgazmust összehozni kb negyed óra, a többi pedig szinte percenként jön utána?

Figyelt kérdés

Kisebbek, kevésbé intenzívek, de kellemesek.

Nem duzzadtabb, és kielégüktebb is vagyok, mint az elsőnél. De szinte lehetetlen és kár is abbahagyni ilyenkor.


2021. jan. 4. 02:05
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Mert a nőnek ki kell tartania, hogy meggyőződjön a pasi "méltóságáról", ha egyszer megvan, akkor már nincs miért. Nekem is ilyesmi van, de kézzel is ugyanez a helyzet, nem mindenkinek van masinája.
2021. jan. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát én sajnos nem tudom fitogtatni a férfiasságukat, méltóságukat, mert én csiklóizgató nélkül nem tudok elélvezni.
2021. jan. 4. 02:23
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Én is kiváncsi lennék hogy miért van ez, amit kérdeztél!
2021. jan. 4. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még mindig csinálom. Szerintem 30 felett járok
2021. jan. 4. 03:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen lányok, de nem megy mindenkinek.
2021. jan. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Most hol tartasz? Nem égett még le motor a masinádban? :))
2021. jan. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen masina az? Kerek egyet en is
2021. jan. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Negyed 6ig toltam.

Svakom mini. Egy csoda.😀

2021. jan. 4. 10:55




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!