Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan pasiról, aki 1000 feletti szexpartner számmal dicsekedhet? (Aktív idő kb.30 év.)

Figyelt kérdés
2021. jan. 4. 13:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
TEGYUK FEL, hogy igaz. akkor eleg szomoru, hogy 30 ev alatt nem volt kepes ot egy no se elviselni hosszutavon, es mindig ujakat kellett keresnie ahelyett, hogy 1-1 mellett kitartott volna sokaig. az en szememben a mennyiseg a minoseg felett sohasem nagy erdem.
2021. jan. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kamugép és vetít, nemhogy ezer de valószínűleg 10 sem volt. Akinek nagyon sok partnere volt már az egy idő múlva már nem számolja - mert felesleges. Nem is tudja fejben tartani, egy bizonyos szám után elveszíted a fonalat. 200 vagy 250 teljesen mindegy.
2021. jan. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ide kívánkozó történet. Az egyik évben strigulavadász üzemmódba kapcsoltam, 17 hölggyel volt "kapcsolatom". A többsége viszont inkább 1x, kevés volt akivel többször is. Szóval egész évben jó ha 50x volt szex. Büszkélkedtem az egyik haveromnak milyen menő vagyok. Az csak annyit kérdezett hogy hányszor dugtam abban az évben. Mert neki csak egy azaz egy párja volt, akivel együtt laktak és minden nap csinálták, szóval ő 300x dugott (ráadásul egy csinos nővel akit még szeretett is) én meg csak 50x. Szóval ki a nagyobb császár? Ennyit arról, hogy érdemes-e strigulákra vadászni.
2021. jan. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem csak az futna át az agyamon, hogy nem szeretném ha nekem is berakná 🤷‍♀️
2021. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Valami olyasmit mondott erre az Így Jártam anyátokkalban Ted a Barninak, hogy gratulálok. Persze azért végeztess el egy pár tesztet, de gratulálok.
2021. jan. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szájhősködni én is tudok :D
2021. jan. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!