Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a stripper...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a stripper szakmáról? Szerintem nem erkölcstelen.

Figyelt kérdés

1 éve rúdtáncolok és elég jól megy. Erős gimnáziumba járok ahol megvan a jó átlagom de nagyon nem fogott meg egyik szakma sem és már csak egy évem van hátra. Szeretek táncolni és a gyorsan jött pénzt. Minden nyári munkám jólfizető volt de nagyon keményen dolgoztam érte és eldöntöttem h én ezt nem akarom egész életemben csinálni.

Am 18/l


2021. jan. 5. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Ugyanúgy kur.vaság. Tehát 17 éves korod óta mutogatod a pi.nádat. Aha persze. Jól fizető állásaid voltak, de te inkább kur.válkodsz. Aha persze.
2021. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem még nem táncoltam ilyen helyen a sportra gondoltam mint akrobatikus rúdtorna. Mellesleg van ismerősöm a szakmában és nem fekszenek le senkivel. A jól fizető állás pedig rohadt kemény volt h nap végére alig álltam a lábamon.
2021. jan. 5. 18:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mutogat semmit 17 éves kora óta szerintem, hanem a stúdióban vagy erre megfelelő helyen edz a többi lánnyal.
2021. jan. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pontosan
2021. jan. 5. 18:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak kívàncsisàgból kérdem,semmi rosszindulat. Nem szokott lenni baleset? Màrmint véletlen kilàtszik a punci vagy kijön egy puki. ?
2021. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Puki rendszeresen van. Ez a szakma velejárója.
2021. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%

Aztan ha szerencsed van 30eves korodig csinalhatod, utana egy szottyadt szatyor leszel rudtancosnak. Aztan 30 evesen palyakezdokent megnezunk

majd a tesco penztarban

2021. jan. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Igen, ezt csak egy ideig lehet csinálni.
2021. jan. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!