Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Stabil, és nagyon jó párkapcso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stabil, és nagyon jó párkapcsolatban, milyen megoldások lehetségesek abban az esetben, amikor az egyik fél sokkal kevesebb szeretkezést igényel, mint a másik?

Figyelt kérdés

Fontos:

- amikor szeretkeznek, az nagyon jó mindkettőjüknek.

- a "szexmentes" napokon is sok simogatás és érintés van.


2021. jan. 6. 06:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Ha a ferfi nem akar annyit szexelni, a no hasznalhat vibratort, hogy valamennyire enyhuljon a hianyerzet.

Ha forditva akkor nemtudom.. muvagina? ferfiaknal annyira nem elterjedt

2021. jan. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Egy kapcsolat nem akkor jó ha azt nézed mi a jó magadnak, hanem az, hogy mi a jó a párodnak!

Amíg mindkét félnek van működő keze, szája, és nyelve!

"szex" nélkül is egy pillanat alatt el lehet juttatni a párodat a csúcsra!

Ha pedig ennyi időt nem szánsz a párodra azért, hogy jól érezze magát, az egész kapcsolatot megette a fene!

Ja, lehet magyarázkodni, megmagyarázni, undi vagy sem, egyben biztos lehetsz! 1000% hogy annak a kapcsolatnak vége. (csak még nem tudjátok)

2021. jan. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
#2, egyetértünk, és hozzáteszem, hogy ez a tartós, jó kapcsolatokban így is van, hiszen ritkaság, hogy az igények tökéletesen egyformák legyenek.
2021. jan. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

""szex" nélkül is egy pillanat alatt el lehet juttatni a párodat a csúcsra!"


kérlek, pontosítsd ezt a mondatodat. Te mit értesz azon, hogy "szex nélkül" és mit a "csúcson"?

2021. jan. 6. 07:17
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Még eszembe jutott, hogy a nők általában akkor is élvezik a szexet, ha nem jutnak el az orgazmusig, a lelki békéjüknek jót tesz, szóval szívesen "hagyják magukat".
2021. jan. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ezt meg kell beszélni, ha ilyen különbség van köztetek. Azt gondolom, ha mindkettőtöknek fontos a párkapcsolar, akkor meg is oldjátok.

Igazából még akár az is hogy egyikőtök a másik előtt masztizik. Megbeszélés a lényeg.

2021. jan. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, a #2 azt akarta írni, hogy hagyományos, behatolásos szex nélkül. Érted? Kézzel, szájjal, nyelvvel, akár eszközzel. A pillanat pedig a behatlásos szexhez képest értendő, osszeszokott pároknál 2-5 perc. Csúcs = orgazmus, elélvezés. Hmmmm, nem hittem volna, hogy ezek kérdésesek...
2021. jan. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

4#:

Nem derült ki, hogy melyik nemű vagy a kapcsolatban, de mindegy is.

Sokszor kérdezik, hogy az ember miért maszturbál egy kapcsolatban.

Nos, nincs ezzel baj, de jól tükrözi a szexuális igényekbéli különbséget!

Orális, általunk "eü" szexnek becézett tevékenységet értem.

Nálunk a páromnak sokkal nagyobb a szexuális igénye mint nekem, ezért van amikor naponta 2x is csak úgy, viszonzatlanul elviszem szájjal!

Pedig 45 éves (én 38 vagyok). Van amikor nekem nincs kedvem szexelni, csak érezni akarom, akkor pedig Ő viz el szájjal.

Az egész művelet 5-10 perc!

Erre írtam, hogy ennyi időtök nincs egymásra megette a fene a kapcsolatot.

2021. jan. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

*visz el...

egyébként orgazmusig. :)

2021. jan. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#5 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
2021. jan. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!