Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Kinek mi volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Kinek mi volt a legfurcsább/legbizarrabb maszturbálása, amit élvezett is?

Figyelt kérdés

2021. jan. 7. 14:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Egyszer a párom arra kért hogy chateljek más férfikkal előtte erotikusan. És ő erre verte. Szerintem ennél bizarabb maszturbálása nem nagyon volt. :D N
2021. jan. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

A helyszín, akire/amire, ahogyan csináltad vagy épp amit éreztél kell fura legyen? (és tuti van olyan furcsa aspektusa a masztinak ami nem jutott eszembe.)


Helyszínnél ami fura volt nekem az mondjuk a szabadban.

Maszti anyagnál az amikor arról fantáziáltam, hogy az unokatesómmal és anyjával csináljuk.

Ha a furcsa póz részét nézzük akkor pl. szoktam ritkán úgy masztizni, hogy összeteszem a lábaim és a farkam a bokám és a sarkam közé szorítom be és úgy rugózok kicsit, ezzel megdugva a saját lábaim.

Érzésre meg nem tudom miért de legfurábban akkor éreztem magam amikor betegen, vendégségben csaptam ki a brét.

2021. jan. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Egyszer azt képzeltem hogy egy lány osztálytársamnak farka van és egy másik lány osztálytársammal meg vele hármasozunk ahol mindenki csinál mindent mindenkivel.
2021. jan. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Egy csaj volt aki írásban képes volt felizgatni, máig nem tudom hogy :'D
2021. jan. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
41%
Egyes válaszokat olvasva úgy gondolom, nem egészen volna baj, ha létezne gondolatrendőrség.
2021. jan. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

Lány előtt csináltam.

Csinálnám megint, ha lenne lány hozzá.

2021. jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

Néha nekem érdekes ha valaki magán tapasztal valamit azt lepontozzák, tán hazudik?

Ha meg istent láttad és villámok sziporkáznak a seggedből az 100%

2021. jan. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Párom vibrátorjátol élveztem el,a makkhoz érintettem rezegve, hihetetlen jó volt.
2021. jan. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
Pár éve arra maszturbáltam, hogy megdugok egy akkor 60 éves hölgy ismerősömet, akinek sosem volt senkije. Fura volt, mert ezenkivül sosem izgultam idősebb nőkre, de ez jó volt. De olyanról is fantáziáltam már, hogy fiú haverokkal verjük együtt (mindenki magának), és nézzük, kinek mekkora, mekkorát lövünk, stb.
2021. jan. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%

Fogkefe a fenekembe..

F

2021. jan. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!