Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szűz lányt milyen dugni? Hama...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányt milyen dugni? Hamar elmegy vagy nem első alkalommal? Még nem volt hozzá szerencsém.

Figyelt kérdés
2021. jan. 9. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Páromnak én vettem el, tudatban jó érzés volt.Gyakorlatban azzal irnám le mikor befőttes gumival jatszol es elengeded az egyik kezeden, kb olyan volt atszakítani. Kicsit utána maradni kell mozdulatlanul hagy táguljon aztán lassan elkezdesz mozogni és mindketten élvezitek. Hüvelyi orgazmust nem minden nő él át, azon a mai napig dolgozunk, de nyalással is csúcsra jut, a szexet meg élvezzük.
2021. jan. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem lesz jobb érzés, ebben biztos lehetsz.
2021. jan. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A szűz lányok az esetek nagy többségében nem élveznek el egyáltalán az első szex során a behatolástól. Sőt, van akinek több hónapig tart elérni az első orgazmust.
2021. jan. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ők nem élveznek el az első 1-2 alkalommal.
2021. jan. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem konkrétan annyira fájt az első, hogy ordítani tudtam volna. Kb a harmadik-negyedik alkalom volt az, amit már élveztem.
2021. jan. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Férfi oldalról nehézkes nagyon a behatolás része, nagyon szűkek a szűz lányok, próbálkozni kell, végig kemény kell legyen a farkad próbálkozás közben is, nem könnyű.
2021. jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanoylan a lánynak változó, hogy myilen.
2021. jan. 10. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!