Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek élvezetes lehet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek élvezetes lehet a szex, ha erőszakkal történik?

Figyelt kérdés

Mármint arra gondolok, hogy az erőszakoló félnek van-e benne élvezet egyáltalán?


Én nem tudnám élvezni a szexet, ha a partnerem nem élvezi. Persze itt más nyilván, csak eszembe jutott, hogy miért történik erőszak egyáltalán? Nem tudom elképzelni, hogy lehet élvezetes és hogy jut valaki odáig.


2021. jan. 9. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Annak aki ilyenre vetemedik, hidd el, hogy élvezetes.

Ha maga az aktus nem is, az mindenképp, hogy fájdalmat, szenvedést okoz, és “leigázhat” valakit.

2021. jan. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
A nemi erőszak nem a szexről szól, hanem a hatalomról, a megalázásról, ez okozza az élvezetet az erőszkoló számára.
2021. jan. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ahogy az előző írja, a hatalom és a megalázás adja az élvezetet, de nem mindig csak az erőszakolónak.
2021. jan. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem úgy fel sem állna. Nekem kell, hogy őszintén kívánjanak, és hogy a lány is kíváncsian nyúljon hozzám. :-)
2021. jan. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet élvezetes ha a hormonszinted már olyan magas, akkor lényegében ez "feszültséglevezetés". De van akinek ez a fétise. Volt olyan lány, aki azt akarta, hogy minél realisztikusabban és erőszakosabban erőszakoljam meg. Féltem, hogy vaja lesz így nem mentem bele. Ha valakivel meg lehet normálisan beszélni mondjuk egy mágikus szót amit ha kimondunk akkor azonnal mindennek vége, akkor kipróbálnám de ennyi. Mivel minden szituáció más és más, így biztosan vannak különbségek is. Például ha valakit félholtra kell vernem ahhoz, hogy hozzáférjek szexuálisan azt nem biztos, hogy élvezném. Ha viszont "csak" ellenkezik, retteg de közben viszonylag könnyen megfoghatom vagy megkötözhetem a végtagjait és elég a fenyegetés vagy a keményebb utasítás az még beleférhet. Nem tudom megmondani mert nem próbáltam és mert akkor is tudja az ember, hogy biztonságban van, ha valakivel nagyon realisztikusan próbálja eljátszani.

Való életben is mindig más a szitu. Mivan ha pl. futás közben szexelsz egy idegen csajjal mert őt is izgatja. Nem erőszak. Ha egy öntudatlan részeg vagy drogos lányt megdugsz, az erőszak, bár fizikai erőszakot nem követtél el igazából. Szóval szerintem tök más a jog és más a fizikai megnyilvánulás. Nyilvá van akinek ez leginkább az erőfölény kinyilvánítása főleg börtönökben tudom ezt elképzelni vagy leginkább büntetésvégrehajtásból szabadult egyedeken. De simán lehet ez mentális probléma miatt is.

2021. jan. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Most azt ne keverjük már ide, amikor a nő full hozzájárul a szexhez, csak megkéri a csávót, hogy tegyen úgy, mint egy erőszakoló...
2021. jan. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!