Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Jó ötlet úgy "büntetni", hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet úgy "büntetni", hogy nincs szex?

Figyelt kérdés

2021. jan. 9. 21:34
A kérdező szavazást indított:
Igen
Néha belefér/néha kell
Nem, tönkremegy a párkapcsolat
47 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
Hát engem nem igazán tudnál ezzel büntetni vagy zsarolni ugyanis lenne más rögtön helyetted. 27/F
2021. jan. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem ne csináld, ahogy az 1# válaszoló is írja, egyből lenne más valaki.
2021. jan. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem is az, hogy egyből lenne más valaki, persze függ attól, hogy nő vagy férfi vagy. De tény, hogy nem érdemes szex megvonással büntetni, ez hülyeség.
2021. jan. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
és magadat is büntetni akarod? vagy neked nem fontos a szex, csak valami kényszerből csinált szolgáltatásféle?
2021. jan. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Lány vagy v. fiú?
2021. jan. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Hátha éppen összerúgtátok a port valamin, akkor érthető hogy nincs. De nem igazán értem, hogy mit takar a "büntetés". Miért akarod büntetni?
2021. jan. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
15%
Velem nem tudná egy nő se ezt játszani. 🤷‍♂️
2021. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Szexmegvonással azt éred el, hogy neki rossz lesz, neked is (hisz te sem szexelsz), feszültség, elhidegülés és mindkettőtök másképp oldjátok meg a szükségletet. Szerintem büntetni sose jó, sokkal jobb, ha meg tudjátok beszélni a problémákat.
2021. jan. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

#5 vagyok.

Te szerencsétlen! Most már legalább tudom.

2021. jan. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%
Engem is büntetett már így , egyik volt barátnőm . Nem jó érzés , azt hittem , bele halok amikor felvette a feszülős , rövid nadrágot a haspólóhoz , vagy éppen egy szál tangában flangált előttem !
2021. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!