Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mért lehet már egy éve jóval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért lehet már egy éve jóval kevesebb és hígabb spermám?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok.

Fiatalabb koromban sokkal sűrűbb és 3* ennyi ondóm/spermám volt.

Valamint fehérebb is volt, most kicsit sárgás...


De most tényleg elég kevés van és elég folyékony.

Most olyan 1 köbcenti, régen olyan 3 köbcenti volt...


Gondoltam, hogy életmód változás miatt, de igazából ugyanúgy, folyamatosan relatíve egészségesen élek.



2021. jan. 11. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Lehet csökkent a sperma mennyisége az ondóban.
2021. jan. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Komolyan méricskéled?? Szerintem régen kevesebbet recskáztál
2021. jan. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nézesd meg magad, a sárgás szín nekem elég fura.
2021. jan. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem “recskázom” most sem többet.


Nem méricskélem, de jó a szemmértékem ebből a szempontból, sokminden mást méricskélek.


Mondjuk ezt a sárgás színt, már másnál is olvastam...


Úgy kell elképzelni, hogy eddig teljesen egyszínű volt, hófehér, most meg nem egyenletes a színe, valahol vajszínű.


Engem eredetileg főleg azért zavart, mert esetleg “ciki” egy nő előtt, de mostmár akkor attól is tartok hogy nem egészséges.

2021. jan. 11. 13:16
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen gyakran szoktál masztizni? Elvileg akkor sárgásabb, ha hosszabb ideig nem ürítesz (Több nap). Viszont ebben az esetben meg kell mennyiségnek lennie, ha kimarad mondjuk 3-4 nap. Az orvostudomány kb. 2-5 köbcentit tart normálisnak. Az, hogy kevesebb, lehet attól is, hogy téli időszakban elfelejtünk inni sokszor. No meg persze attól is függ, mennyire vagy felizgulva. Ha elhúzod pl. fél óráig, akkor rendes adagnak kell jönnie.

Ha megvan olyan 1,5 cm3, akkor nincs gáz. Próbáld meg azt, hogy kicsit többet iszol, mint eddig, és a vitaminpótlásra is figyelj, most amúgy is olyan időszakban vagyunk.

Attól ne félj, ha nővel leszel, sokkal több fog jönni, mint amit magadnak kézzel csinálsz.

2021. jan. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egészségileg biztosan rendben vagy?

Elmondom az én esetemet.


Pár évvel ezelőtt nagyon betegeskedtem. Emésztési problémák, főleg idegi alapon.m izületeim fájtak, aludni nem tudtam rendesen, állandóan fáradt voltam, stb.

Ebben az időben nem kívántam a szexet egyáltalán. Az elélvezés sem hiányzott. Ha néha kierőltettem magamból valamit, akkor is csak egy kevéske kis híg folyadék jött.


Azóta már rendbe tettem magam, egeszségileg 100% os vagyok, sportolok, sokat fogytam, a nemi vágyam az egekben van, nagyokat és sokat élvezek, és szép fehér színű.

Sajnos nincs most kivel kamatoztatni ezt, mert társat keresek éppen.


Én ennyit tudok mondani, nem tudom nálad mi a helyzet, de ez 90% ban az egészségi állapottól függ.

Ja. És 50 es korosztály vagyok.

2021. jan. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló vagyok. Nem gúnyolódásból, hanem komolyan szeretném megkérdezni, hogy azóta tapasztaltál javulást? Bízom benne, hogy igen.

Köszönöm, ha megírod.

2021. febr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!