Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért csinálta ezt a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt a barátnőm?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, viszonylag régóta ismerjük egymást, közepiskola óta. Valahogy már akkor is mintha éreztem volna köztünk valamit. Mindig megölelt. Mostanában ritkán találkozunk, de néhány napja elmentunk sétálni a János hegyre, ahol séta közben átkarolt és így sétáltunk percekig. Aztán az autójában nasiztunk valamit, és ott is úgy éreztem ez nagyon intim helyzet és direkt így alakította. A cigijet is a számba tette mondván hogy kóstoljam meg..(így covid idején 😂Na mindegy) én is lány vagyok, nem vagyok leszbikus, de ez nagyon fura helyzet. Komolyan úgy érzem, hogy érez valamit irántam és én is iránta. De olyan abszurd. Tesz célzásokat, közben mélyen a szemembe néz, megsimogat. Szerintetek mit kéne lépnem?

24/L


2021. jan. 15. 10:48
1 2
 1/12 kisördög1 ***** válasza:
100%
Sztem akar valamit. Hagyd ha izgalmasnak érzed hogy megtörténjen!
2021. jan. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Finoman add a tudtára, hogy neked a pasik jonnek be. Ha megláttok egy pasit, kezdj el áradozni neki, hogy milyen sexi, jo képu, hogy mennyire akarnál már te is magadnak egy pasit magad mellé. Esetleg kicsit tovább is mehetsz, hogy nem itéled el és nincs vele semmi bajod, de hogy egy novel nem tudsz elképzelni semmi ilyet. Ha nem hulye, felfogja.
2021. jan. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Mivel téged is izgat, te is dícsérd meg őt, flörtölj vele. Végülis mi baj lehet?
2021. jan. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A válasz elég egyértelmü és te is tudod. Magaddal kell megbeszélned, hogy belemész-e a játékba?
2021. jan. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Azért nem ilyen egyszerű. Nehéz lehet elfogadni, hogy az ember vonzódik egy azonos nemű emberhez.
2021. jan. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
MIvel te is érzel valamit, nyugodtan tapasztald meg. Lehet, ő az Igazi.
2021. jan. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Azt melyik szóbol vagy mondatbol olvastátok ki, hogy a kérdezonek imponál ez a helyzet? Áruljátok már el légyszi. Mert én bizony nem látok ilyet a leírásban.
2021. jan. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Csak add önmagad ! Ez a lényeg , a többi úgy is magától fog , alakulni .
2021. jan. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
7: "érez valamit irántam és én is iránta"
2021. jan. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Akkor mehet ez a kérdés is a leszbi témába.
2021. jan. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!