Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem tudok maszturbálni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok maszturbálni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok ilyen kérdés van, de lehetőleg ne csináljatok belőle viccet, légyszíves.

20 éves lány vagyok, és még sosem tudtam rendesen maszturbálni.

Elkezdem, aztán pár perc múlva érzem, hogy ez jó, majd nem sokkal később el kezd fájni a csiklóm és a környéke is, akármilyen finoman csinálom.


Volt egy hasonló kérdés: https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..


De nem mostani, és "megoldás" sem érkezett rá.



2021. jan. 18. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Keress egy tapasztalt partnert aki kielégít
2021. jan. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Nincs valaki aki jól kinyalna?
2021. jan. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Valószínű hogy nagyon érzékeny vagy a csiklódnál ami eléggé megnehezíti neked a kielégülést.Vagy kisebb megszakításokkal csináld hogy ne legyen kellemetlen,vagy van több módszer is kipróbálhatsz párat hátha valamelyik bejön.
2021. jan. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Én ugyan pasi vagyok, tehát nem teljesen hozzáértő, de ha nem jó, akkor minek erőltetni? Nem kötelező maszturbálni, azt élvezetből tesszük. Van olyan, aki nem élvezi, akkor ne csináld. Vagy csak addig csináld, amíg jó, aztán hagyd abba. Tök komolyan mondom.


Végig lehet próbálni mindenféle technikákat és segédeszközöket, vagy hogy máshogy és máshol érsz hozzá, de gondolom, ezt bárhol megtalálod a neten.

2021. jan. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Csak egy tipp, nem lehet, hogy túl száraz vagy maszti közben?

Eléggé be tudsz nedvesedni?

2021. jan. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

#5ös lehet rátapintott a lényegre, próbáld meg síkosítóval.

Ha pedig továbbra se jó, próbálj ki valami jó vibrátort ami nem csak a csiklódat de a hüvelyt is stimulálja.

2021. jan. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Hanyattfekve a kádban a zuhany csodákra képes.
2021. jan. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!