Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, Lányok ti benne lennétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Lányok ti benne lennétek?

Figyelt kérdés

Benne lennétek, hogy csatlakozzatok egy párhoz 3. személyként? Esetleg van is tapasztalatotok? Hetero vagy biszex alapon?

Merre érdemes harmadik személyt keresni?


2021. jan. 18. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Benne lennék sőt már benne is voltam :)


Hol keres? Swingerben. Ott 100% valós ember mindenki, nem képkunyeráló nethuszár és adott hozzá a hely, az idő is. Kereshetsz a netről is... de majd rájössz :) Egyszer próbáltunk anno az akkori partneremmel 3.-nak pasit keresni, siralmas volt az eredmény. Idióták hadserege (el sem olvasták mit keresünk), követelőznek, szitkozódnak ha nem-et hallanak, meg kismillió kamus akivel egy nyamvadt telefonhívásig sem lehet eljutni de képekért kuncsorog (gondolom az esti recskához) meg oldalakon keresztül ecseteli mit hogy csinálna, meg milyen tapasztalt, de élő randin már meg nem jelenik.

2021. jan. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Igen, benne lennék, úgy érdekelne, hogy mindenki mindenkivel. 28 biszex f
2021. jan. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

En belemennek de dugas csak a novel.

Valakinek van real sztorija is? Esku kivacsi vagyok

19F

2021. jan. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Persze benne lennék!
2021. jan. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én benne lennék. Jelenleg kapcsolatban vagyok, így nem, de ha mondjuk szakítanánk a barátnommel, akkor bele mennék szivesen, de csakis hetero alapon.
2021. jan. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán
2021. jan. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

Férfiként benne lennék, de iszonyatosan nehéz embereket találni rá, mert a legtöbben nőt keresnek harmadiknak.

És hogy miért? Mert a csaj hapsija a domináns, és úgy manipulálja a nőt hogy maga is elhiszi hogy nőt akar harmadiknak.

2021. jan. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a párom mellé , férfit keresnék , de úgy , hogy én csak , mint néző és segítő lennék jelen max , vagy ott sem lennék !

De párom nem ilyen beállítottságú , így részemről ezek csak szép gondolatok !

2021. jan. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én vágyam is ez de párom nem igen akarja.
2021. jan. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Siman benne lennek! Bisex pasi vok.
2021. jan. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!