Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A meleg férfiakat miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg férfiakat miért ítélik el jobban/többen, mint a leszbikus nőket?

Figyelt kérdés

2021. jan. 24. 18:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%

Igen, én is a 8.al értek egyet.


7. eske. Lehet, hogy sok mindenben igazad van, de a lájkolásod elég végletes.


A két srác, valóban két szép arcú fiú, de ez véglet, mert a nagy többségében ez azért nem így van. Sokszor 60 körüli bácsikák állnak össze huszonéves fiúkkal, vagy nagyon kövér pasi, nagyon vékony pasival.

A két lányról a lájk, az is nagyon végletes. Ott éppen két viszonylag nagyon csúnya nőt látunk. DE.


Tudnod kell, hogy gyönyörű szép, modell alkatú lányok között is rengeteg leszbikus van. Sőt.

Az utóbbi időben azt látom a szexpartner kereső oldalakon, hogy szép arcú, csinos, jó egzisztenciával rendelkező nők, biszexuálisak. Nagyon nagyon sokan.

2021. jan. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%

Na ez az. Pont ezt mondja a 10 es is. Egyszerre írtunk, de a tied előbb jelent meg.

Én a 11 vagyok, és pont ugyanezt mondja a 10 es is

Két véglet lett belájkolva.

2021. jan. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
60%

FIGYELEM! Én vagyok a 7-es!


Mindenesetre ismerjétek el, abban igazam van, hogy a nők jobban elfogadása csak látszat, a sok perverz heteró férfi + az éretlen fiatal heteró lányok miatt nem egészen valós a statisztika.

2021. jan. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
1%

Ez lehetséges arany kis szivem, ezt nem tudhatjuk, mivel a számuk is nagy rejtély.

Számomra is most vált döbbenetessé, hogy szexpartner kereső oldalakon járok, hogy mennyire sok a homo, leszbi, és a bi. Na meg a szép kis transzi cicusok.


Így összeadva szerintem többen vannak már, mint a full heterók.

Hisz sokan azt írják pl, hogy

" heteró vagyok, de néha elkap egy pici kis hőhullám "

A múltkor azt írta a 20 év körüli lány, hogy eddig csak fiúim voltak, de most úgy megkívántam az új kolleganőmet.


Na, most akkor mi van ? Akkor most hogy van ez?

2021. jan. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
3%

Utolsó válaszoló válaszát kiegészíteném.

Nézzük meg ezt az oldalt, milyen kérdések vannak.

“ Hetero lány vagyok, csak a fiúk érdekelnek, de úgy érzem szerelmes vagyok a legjobb barátnőmbe és meg akarom csókolni. “

Vagy

“Hetero pasi vagyok, egyáltalán nem vonzanak a pasik, a nőket nézem az utcán, de nagyon izgat hogy szopjak és megdugjanak”

Nézzétek meg mennyi ilyen kérdés és válasz van. Rengeteg.

2021. jan. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
63%
Vannak, akik azt mondják, hogy valójában mindenki alapjáraton biszex, csak valakinél ez soha nem bontakozik ki, őket nevezik ugye heteróknak, valakinél meg átcsap a másik végletbe, vagyis a melegségbe/leszbikusságba.
2021. jan. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
87%
Mert a legtöbb homofób értékrendje a következő: szívesen veri a farkát rá- elfogadható, nem áll fel a pöcse rá: fujj -fujj mocskos bu.zik. Ennyi az észjárásuk, különben nem kötné le őket más ember szexualitása, amihez alapból semmi közük.
2021. jan. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!