Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Srácok, férfiak, amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, férfiak, amikor reggeli merevedéssel ébredtek, rögtön felkeltek, vagy megvárjátok, ha lelankad?

Figyelt kérdés
Otthon vannak a családból, akár a szülők, akár a testvér. Sietnetek kell. Vártok ilyenkor, vagy magatok elé tesztek valamit és úgy mentek ki a fürdőszobába? Egy álló farkat elég nehéz elrejteni.

2021. jan. 25. 00:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Képzeld el nem meztelen alszom, így nem úgy kelek ki az ágyból. Nem egy szál szoros gatyeszban kell aludni és akkor nem látszik. Amúgy meg pár perc és lelankad magától, amúgy is egészségtelen egy másodperc alatt azonnal ébredés után kipattanni az ágyból.
2021. jan. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

1. Az alsónadrágok, vagyis a fecskék, boxerek elég rugalmas anyagból készülnek. Még nyugis farok esetében is kidomborodik a csomag. A laza boxerről nem is beszélek, vagy akár pizsama alsókról. Néha szép kis sátor keletkezi.

Ha időm engedi, én is várok a felkelésnél, mert nem jó szédelegve felkelni. Férfiak előtt nem takargatom.

2021. jan. 25. 01:19
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Felkelek felveszek a melegítőt a farkam fel rakom és a derékgumi megtartsa + a melegítő takarja.
2021. jan. 25. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon egyszerű a dolog, mivel hiába vannak otthon, még alszanak mikor én ébredek. De egyébként soha nem zavart senkit.
2021. jan. 25. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
tesomnak is szokott állni reggel nem csinálunk ebből ügyet
2021. jan. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
Miért kellene elrejteni?
2021. jan. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én általában könnyítek rajta mielőtt felkelnék, különben csak fél óra múlva lankadna le :D
2021. jan. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Megvárom amíg lelankad vagy könnyítek rajta. Álló farokkal nem szoktam a házban mászkálni, nagy méretem van.
2021. jan. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%
Én járkáltam simán álló farokkal amíg szüleimnél laktam, eleinte szégyelltem, aztán rájöttem, hogy nincs szégyellnivaló rajta.
2021. jan. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Elmegyek pisálni és lelankad.
2021. jan. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!