Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mazochisták, akiknek van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mazochisták, akiknek van megfelelő - szadista - partnerük, hogyan találtatok rá?

Figyelt kérdés

Soha nem foglalkoztam BDSM oldalakkal, nem is kerestem neten senkit.

Egy éve kezdtem el nézelődni, de nekem eddig semmi sikerem. Tele van domokkal meg szubokkal, a szadomazohoz, mint témához még hozzászólót is alig találok, nem hogy élő embert. Hol szoktatok keresni, vagy milyen helyekre jártok (vagy jártatok, vírushelyzet előtt)? Olyanok véleményét keresem, akik kifejezetten SM kapcsolatban vannak vagy voltak, köszönöm.



2021. jan. 30. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt azért nagyban függ attól, hogy milyen nemű partnert keresel. A szadisták, mármint akik fizikai fájdalmat szeretnek okozni, jellemzően férfiak és igen a nagy részük domináns...
2021. jan. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg többnyire alap bdsm kapcsolatból indulnak ki, csak a fájdalom valik központi momentumma a szeanszokon. Legalábbis nekem így volt. 30 szadista F
2021. jan. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket. Egy kis kiegészítés: én találkoztam női szadistákkal is. Egyébként nemtől függetlenül ismerkedek, vagyis ismerkednék.
2021. jan. 31. 18:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
En egy szadista férfi vagyok. Ha gondolod írj
2021. febr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Noi szaditsta engem is erdekelne de sajnos nem talaltam meg ra!
2021. febr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akad azért, írj ha érdekel...
2021. febr. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 kár, hogy te nem nő vagy... :D
2021. febr. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen. Csúcs egy férfi. Ennyit erről.... 😒
2021. márc. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!