Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek mi vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi vagyok?

Figyelt kérdés
Férfi létemre szoktam maszturbálni félmeztelen férfi képekre de valamiért nőknél annyira nem erős az inger,meg erekcióm se szokott lenni csak aférfiaknál.Igazából van tippem hogy hova tartozom de azért megerősítés képen megkérdezem.

2021. jan. 31. 16:15
A kérdező szavazást indított:
Homoszexuális
Heteroszexuális
Biszexuális
35 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Langyi vagy.
2021. jan. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Meleg vagy
2021. jan. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a fiúk mellett a lányok is izgatnak: biszexuális. Ha csak a fiúk, akkor meleg.

Ha fiúként, csak a lányok vonzanak minden téren, akkor hetero.

2021. jan. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát én eléggé úgy érzem hogy csak a fiúk izgatnak fel. Lányokra soha nem állt fel, maszturbálni sem nagyon tudok rájuk, inkább a fiúkat nézem, szóval igen én is melegnek érzem magam.
2021. jan. 31. 17:05
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm szépen a válaszokat!
2021. jan. 31. 17:06
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a megnevezés a fontos, hanem az, hogy érezzed jól magad !
2021. febr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!