Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek most az unokatesómmal?

Figyelt kérdés
Történt egy olyan szitu, hogy itt aludt az unokatesóm. Semmi probléma idáig. Most reggel megkért, hogy maszírozzam meg. (Masszőrnek tanulok.) Teljsen meztelenre vetkőzött és huhh. Hát igazán fullos. Észre vette, hogy állt a bré, de csak mosolygott. Gondoltam rá, hogy azért a seggét is megmaszírozom, meg a belső combokat a pinájához közel, de vissza fogtam magam. Nagyon kellemetlen szitu volt. 19/F az unoka tesóm 22/L.

2021. febr. 3. 14:23
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
81%
#14.46 Önként jelentkezőkön. Általában nyugdíjas nénik és bácsik szoktak lenni.
2021. febr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
94%

Ketto kozos nagyszulo az olyan, mint egy kozos szulo.

Fuj, fuj, fuj.

2021. febr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
97%
Kétlem hogy ez nem kamu, de ha nem az, akkor nem értem minek akarsz masszőr lenni, ha még a saját unokatesódra is feláll.
2021. febr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Én megmaszíroztam volna neki mindent!
2021. febr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
69%

13

Wow, nem is tudtam, hogy a potenciazavar feltétel egy masszőrnél.

2021. febr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
80%
Írtad hogy nagyon kellemetlen szitu volt, tehát a gátak megvannak benned hogy egy rokonnal nem kéne, csak fiatalok vagytok és az ösztönök is dolgoznak :) Örülj a lehetőségnek hogy gyakorolnod nem egy aszott bőrű idősebb rokonon kell hanem lehetőséged van egy esztétikus személyen gyakorolni. Ha olyan helyen is meg szeretnéd masszírozni akkor azt mindenképp egyeztesd le vele közben. Talán ha jól csinálod akkor addigra ellazul annyira hogy megengedi a popo-belső comb bizonyos fokú kényeztetését.
2021. febr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
90%
Kajak arra biztatjátok hogy dugja meg az saját unokatesóját? Wtf?!
2021. febr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
84%
a*
2021. febr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Nem kamu abszolút.

Jól is írták, hogy a gát bennem van, mert mégis csak családtag.

Még este valszeg lesz egy masszázs, mert iszonyatosan be van állva a nyaka és egyfolytába hisztizik miatta. Többen írták, hogy próbáljam meg... és rendben, lehet nem hülye ötlet. 22:00-kor majd írok, hogy történt-e bármi.

2021. febr. 3. 17:48
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Pedig rengeteg poresz kezdődik így. :D :D
2021. febr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!