Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az energiaital befolyásolhatja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az energiaital befolyásolhatja az erekciot?

Figyelt kérdés

Minap ittam egy Monstert és mintha könnyebben állt volna fel

Van az energiaitalnak ehhez valami köze vagy csak simán jobban voltam felizgulva?



2021. febr. 9. 20:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném.
2021. febr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagyok biztos benne hogy kifejezetten ilyen hatása van-e. De ha energiaitalt iszom akkor minden egy kicsit jobb érzés. A zenehallgatás, játék, sportolás. És hát igen, AZ is.
2021. febr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
#2 Szerintem ez maximum a magas cukortartalom miatt lehet, ugye mint a csoki, bordogsághormont termel. Meg persze függőséget okoz. :D
2021. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Simán lehet.
2021. febr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
Van benne ginseng, ti agyhalottak! Attól meg áll a péló!
2021. febr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Az elején igen, de vigyázz, ha túl gyakran iszod, pont az ellenkezőjét váltja ki.
2021. febr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
#3 Valószínűleg igen. Vagy a cukor + koffein kombója. Igen, azt persze hozzá kell tenni hogy mértékkel kell inni. Én is megállok heti 2-nél.
2021. febr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem attól és a dzsinszingtől sem fog állni a péló. Ahogy a növény alapú tesztoszteron fokozók se szteroidok amit a testépítőknek dumálnának be. Ez mint pénzfogás az agyhalottaktól, mert őket át lehet verni. Nekem attól áll a pélom, hogy nem iszom alkoholt, nem drogozom, nem cigizek, nem eszek szar kaját hanem vitaminokra figyelek és sportolok. Ettől áll keményen.
2021. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Inkább placebo hatása van, a ginseng nem azonnal hat. Ne tolt túl amúgy sem az energiaitalokat, nem arra van hogy víz helyett igya az ember.
2021. febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%
Jó, és mi a helyzet azzal, hogy megemeli a vérnyomásod, pörög a keringésed, ezáltal a farkadba is jobban áramlik a vér? Én ezzel magyaráznám.
2021. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!