Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy borotváljam le a péniszem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy borotváljam le a péniszemen? a szőrt már elég nagy és zavar még soha nem vágtam le!?

Figyelt kérdés

2021. febr. 15. 22:30
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Akkor még ráer nekem is
2021. febr. 15. 23:19
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt csak te tudod eldönteni, hogy miért akarod lecsupaszítani, ha fiatalabb vagy. Zavar, mert túlságosan elburjánzott a szőrzet vagy csak kipróbálnád, milyen anélkül, stb...
2021. febr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te hány éves vagy? 9? Mert Sztem korai még neked a fanszőr borotválás
2021. febr. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Azzal számolj, hogyha leborotválod, akkor meg ahogy nő, úgy a borosta fog majd zavarni. 😁
2021. febr. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Van aki még természetesen szereti. De ez a divat, értettem. Hajvàgó, olló, utàna hab, és borotva. Vagy elmégy egy kozmetikushoz, legyantàztatni.
2021. febr. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nőként mondom . A gyanta nagyon fáj
2021. febr. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én direkt erre vettem egy trimmert, és azzal vágom. De a legelsőnél (18 évesen vágtam le először) hatalmas dzsungel volt ott, és ollóval próbáltam levágni a nagyon sűrű részeket, ezáltal már nem fulladt bele a trimmer. Persze majdnem egy órás művelet volt, mire lekínlódtam.
2021. febr. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Kérdező hány éves vagy, hogy nem tudsz borotvát venni magadnak?

És amúgy mekkora a szőr?

2021. febr. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Elég annyi is hogyha csak ollóval le vagdosom?
2021. febr. 17. 13:49
 20/22 anonim ***** válasza:

Ha jól gondolom, bőven tini vagy még. Amíg nincs barátnőd, szerintem felesleges borotválni, sőt akkor se muszáj, de majd közösen megbeszélitek melyikőtöknek mi az igénye. Addig vagy meghagyod, vagy elég rövidíteni, ha úgy érzed neked kényelmetlen a nagy bozont. Ollóval is lehet, de azzal nehezebb egyenletesre, és csak óvatosan, nehogy megsértsd magad. Ha van zsebpénzed, később beszerezhetsz (akár netről rendelve) egy testszőrnyírót: [link]

Ha feltéttel használod, tuti nem vágod meg vele magad, a 8-10 ezer Ft-os Philips-eket tudom ajánlani. :)

2021. febr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!