Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ti mit tennétek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A párom nagyon szeretne már gyereket, de én még nem. Sokat beszéltünk erről, de dűlőre nem jutottunk. Eddig gumival védekeztünk. Amióta elkezdte a gyerek témát, azóta nem hajlandó óvszert használni. Inkább azzal büntet hogy akkor nem is fekszünk le egymással. Hónapok óta ez megy. Nem tudom vele megértetni ezt az egészet
2021. febr. 16. 09:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fogja fel, akkor vagy pasit cserélsz, vagy nem szexelsz, vagy szexelsz mással, gumit használva. Vagy egyéb fogamzásgátló módszerek.
2021. febr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Egyet tanulj meg! Ha egy nő gyereket akar akkor lesz neki!

Ha nem tőled, hát mástól. Ez ellen nem tudsz mit tenni.


Ha régóta együtt vagytok és megvan a megfelelő egzisztenciális háttér is, akkor ha te nem akarsz, akkor lapátra fogsz kerülni előbb utóbb, mert nem egyfelé tart az életetek.


Amennyiben ez az eset áll fent, gondolkodj el azon mit akarsz, mikor akarod...


Ez egy jó tanács, én is meghugyoztam már ezt a bokrot.

2021. febr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Pardon: én vagyok a csaj
2021. febr. 16. 10:01
 4/13 A kérdező kommentje:
És nincs meg a környezet. Nincs meg az anyagi háttér, fiatal is vagyok ehhez az egészhez, ezért nem szeretnék gyereket.
2021. febr. 16. 10:02
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Ha mindig az anyagi hátteret várjátok, sose nem is lesz gyerek. Én meg tudom érteni a pasit.
2021. febr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Sztem szakits, elmebeteg a parod
2021. febr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van. De nem csak ez az egy dolog áll a háttérben
2021. febr. 16. 10:07
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű helyzet ez az tuti!Főleg így!Tudnék mit írni erre de inkább hagyom mert hosszú lenne...

Mi a gond még kérdező?

2021. febr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem ez a konfliktus jó kezelése. Ha mást is ilyen gyerekesen kezel, akkor nem kérdés hogy nincs értelme a folytatásnak. Vagy védekezel máshogy
2021. febr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ebben a kérdésben egyedül te dönthetsz, és ezt mindenkinek tiszteletben kell tartania! Ha te úgy érzed, hogy nem állsz készen -bármi is legyen az oka-, akkor ezt a pasidnak is el kell fogadnia. Ha ennyire gyerekes módon próbál büntetni, akkor rövid úton meg kell válni tőle, és keresni egy felnőtt gondolkodásút. Értesd meg vele, hogy egy gyerek nem játék, ha nem akarja mindkét szülő tiszta szívből, akkor nem lesz felhőtlen élete...

F44

2021. febr. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!