Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális, hogy felizgat egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy felizgat egy olyan fanátzia, hogy teherbe ejtenek pedig nem is akarok gyereket?

Figyelt kérdés
Kis túlzással írtózom a gyerekektől, nem is kéne soha, de ez mégis felizgat.
2021. febr. 16. 18:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
Nem muszáj kihordanod/felnevelned a gyereket, ha nem akarod. Létezik abortusz, így megtapasztalhatod a teherbeesést.
2021. febr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az ellen, hogy mi izgat, sok mindent nem tudsz tenni. Így nem mondanám hogy nem normális, csak nem megszokott/átlagos
2021. febr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

Nekem is hasonló van, én néha arról fantazialok hogy teherbe esik tőlem egy ismerősöm. Pedig én sem akarok gyereket, ha meg mégis, akkor nem egy kakukkfiókát hintenék el. De valahogy izgat néha, de csak néha. Gondolom beakadt ez a gyerek téma.

28f

2021. febr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%
Mert nem tartózkodsz igazból a gyerek vállalástól, de az agyadban úgy döntötted el, hogy nem akarsz gyereket.
2021. febr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Engem az izgat ha elképzelem hogy belém élveznek.
2021. febr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Engem is utolsó. Meg a gondolat, hogy ezáltal teherbe eshetek. Pedig tényleg nem szeretnék gyereket.
2021. febr. 16. 21:46
 7/13 anonim ***** válasza:

Ugyanez van velem is. Babát nem szeretnék,de maga a gondolat,hogy teherbeeshetek az izgat.

21/L

2021. febr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Magától a veszélyétől gerjedsz be hogy terhes lehetsz.

Ismerkedek egy csajjal, akinek pont ez a fétise, elmondta nekem hogy a terhesség veszélye indítja be, és ezért óvszer nélkül akarja hogy elmenjek benne.

2021. febr. 17. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: ne felejtsd hogy bármit is mond, vagy ír alá, ha teherbe esik akkor neked mindenképpen fizetni kell a gyerektartást. Arról nem is beszélve hogy egy kicsit is lelkiismeretes ember nem elégszik meg pár ezer forint kifizetésével ha már lett egy gyereke. Szóval ennek komoly hatása lehet az életedre , csak okosan cselekedj 😉
2021. febr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9

Messze lakik, azt sem tudja hol élek.

2021. febr. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!