Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem tudom élvezni ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom élvezni ha a párom kinyal?

Figyelt kérdés
Előjátékoztunk kicsit és oda jutottunk, hogy kinyal... egészen más érzesre számítottam, nem élveztem úgy ahogy azt én gondoltam. Ez pedig engem nagyon, hogy is mondjam... elszomorított. Jobb érzésre számítottam.

2021. febr. 18. 09:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Az alapján ahogy leírtad kicsit túlmisztifikáltad az orális szexet, ezt egyszerűen el kell fogadni, hogy nem feltétlenül kész csoda, vagy kicsit ügyetlen még a barátod, lehet hogy még belejön.
2021. febr. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy nem jól csinálja... Sajnos sokan vannak így..
2021. febr. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Vagy megszoktad a saját ujjaid, és ha más izgat, nem tudod élvezni.
2021. febr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Sok oka lehet.

- nem minden nő szereti

- lehet vannak gátlásaid, és nem tudtad elengedni magad

- nem voltál eléggé felizgulva

- nem csinálta jól a pasid

- stb stb

Gyakoroljátok, később jobban egymásra fogtok hangolódni, lehet hogy jobb lesz. Nyugodtan mond meg neki hogy ez így nem jó, irányítsd hogy hogy csinálja.

2021. febr. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jó volt nem arról van szó, csak nem erre számítottam. Sokat masztizok és lényegében félek, hogy nem fog tudni az együttlétnél sem a csúcsra vinni.
2021. febr. 18. 10:05
 6/14 anonim ***** válasza:
64%

Ha ha felsz akkor nem is fog sikerulni.

Alap h ha sajat magad epitesz gatakat akkor pont azt nem ered el amit szeretnel.


Lazulj el es felejtsd el h elvarasaid legyenek. Egyszeruen csak elvezd h a parod kenyeztet.

2021. febr. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
Hát akkor biztos hogy nem. De azt mondom, ne szégyelld, masztizz simán szex közben is, vagy akár nyalásnál is izgathatod magadnak a csiklód, nekünk férfiaknak ez izgató is.
2021. febr. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

A p...i nyalás nem csak annyiból all hogy nyalunk, mint pl egy fagyit. Lol

Bárcsak meg mutathatnám neked a játékos nyelvem :)

Ahogy hogy jobb legyen sokat kell meg gyakorolnia...

Adok 1-2 ötletet hogy jobb legyen neked, ha írsz.

2021. febr. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor ez lehet a baj, hogy félsz, kicsit rástresszelsz, és nem tudod magad teljes mértékben elengedni. Először is kapcsold ki az agyad szex közben, csak lazulj el ne gondolkodj és ne stresszelj rá semmire.

Meg nincs két egyforma nő akinek ugyanaz jó, lehet hogy a párod az exénél máshogy szokta meg, neked meg nem úgy jó. Meg megszoktad hogy úgy mész el ahogy masztizol, máshogy vagy hozzászokva mint ahogy a pasid csinálja. Kommunikáljatok, gyakoroljatok és jobb lesz.

2021. febr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha élvezni akarod a nyalást, akkor próbáld ki lánnyal ;)
2021. febr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!