Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az első szex után mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szex után mennyire fogsz újra vágyni a szeretkezésre?

Figyelt kérdés

2021. febr. 18. 19:32
A kérdező szavazást indított:
Sokkal jobban mint elötte
Kevésbé mert sokkal jobbnak gondoltuk elötte
Ugyanúgy
33 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Az első nekem egy olyan sráccal volt, akihez nem vonzódtam különösebben, nem is volt egy nagy élmény, én utána nem kívántam igazán. Később, amikor először voltam számomra vonzó sráccal, az első alkalom után nimfomániás lettem. Szerintem vannak még páran, akik kíváncsiságból és nem igazi vonzalomból veszítik el a szüzességüket, azoknak nagy eséllyel nem lesz túl jó élmény. Bár ez elsősorban lányokra igaz, a pasik valószínű tudják élvezni szinte bárkivel.
2021. febr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt csalódás. Nekem hihetetlenül jól sikerült az első, avval volt akivel akartam, hiszen szerelmes voltam/vagyok belé. Vigyázott rám, figyelt és mind a ketten el tudtunk élvezni. Azóta is (4 éve) nagyon jól működik a dolog. 22l
2021. febr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első egy jó élmény volt, az akkori szerelmemmel történt, mindketten akartuk, minden jó volt. Így ezután csak erősödött a vágy :)
2021. febr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!