Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális ha nem vágyok szexre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha nem vágyok szexre meg romantikára 23 évesen se?

Figyelt kérdés

Egész életemben idáig sosem éreztem azt, hogy nekem most pedig kellene szex meg romantika és egy társ.

Egyedül eddig is megvoltam, barátaim vannak.

Sosem ért semmi szexuális zaklatás, nem volt semmi ilyesmi de egyszerűen nem érzek kényszert rá.

Sokan meglepődnek, sőt el se hiszik, hogy 23 évesen még nem szexeltem és nem is volt barátom eddig, pedig ez az igazság.

Megvagyok egymagam is, néha azért fantáziálok egy társról akivel életem végéig együtt lehetek de nem sürgős szerintem.

Szüzességemet nem adtam oda valami random csávónak, várok inkább a tökéletesre.

Persze én a lányokat tartom vonzóbbnak, pasiktól sosem éreztem vonzalmat.

Mindig is lány partnert képzeltem el magam mellé és ehhez is ragaszkodom, mert sokszor elképzeltem milyen lenne ha fiúval lennék de szörnyen taszít a gondolat főleg szex terén.

Meg ha fiúval is szexelnék utána halálra izgulnám magam, nehogy teherbe essek amit végképp nem akarok, hiába védekeznénk 100%-an én attól is paráznék.

De ez sosem fog megtörténni mert lányokat kedvelem és lány partnert is szeretnék majd ha a sors is úgy akarja.:)

Szerintetek normális ez a dolog?

Van esetleg valaki ilyen mint én?

23L



2021. febr. 19. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Ezen nem kell csodálkozni, nem te vagy az egyetlen leszbikus nő a földön
2021. febr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Leszbikus vagy - ideje lenne elfogadni magad és elkezdened élni, ismerkedni.
2021. febr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igazatok lehet.

Sejtettem kicsit hogy az vagyok de nem foglalkoztam vele igazán.

De most azért belevetem magam ebbe a témába.:)

2021. febr. 19. 13:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, aszexualitás és aromantikusság létezõ dolog.
2021. febr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Simán lehet hogy ez valami homoromantikus aszexualitás, vagy pedig csak erõs nõi barátságokra vágysz és aro ace vagy.

Vagy leszbikus.

2021. febr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!