Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aki keményen szeret szexelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki keményen szeret szexelni (fojtogatás, kikötözés), az ezek nélkül nem is élvezi az együttlétet?

Figyelt kérdés

Még nem volt komoly párkapcsolatom, tehát még nem feküdtem le senkivel, de most összekeveredtem egy 4 évvel idősebb és sokkal tapasztaltabb sráccal. Mostmár egy ideje randizgatunk ezért le szeretnék vele feküdni. Tudom, hogy szereti ezeket a bdsm dolgokat meg ha őt dominálják, mert már beszéltünk róla és amúgy engem is felizgat ez a dolog, szerintem idővel benne lennék, de nem szeretnék így indítani, inkább fokozatosan.

Szóval ha ezt elmondanám neki és így az elején nem is lenne semmi extra, akkor ő azt az együttlétet totál unalmasnak tartaná? Élvezné egyáltalán?

18/l


2021. febr. 21. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szűzként kezdésként nem javaslom ezeket. Számomra nem unalmas ettől egy szex, de ha a lány is benne van akkor szeretem csinálni.

Ha szeret, akkor megérti, hogy elsőre nem ezzel kell kezdeni, ha nem, akkor pedig annyit is ér a pasi...

2021. febr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Persze, hogy élvezné. Ez nem így működik, hogy valaki szeret valamit a szexben akkor mást vagy máshogy nem is akarja csinálna. Egy párkapcsolatban sem csak érzéki vagy vadabb szex van, hanem ez teljesen változó dolog. Idővel teljesen természetes lesz. Ilyen miatt igazán nem kell aggódnod.
2021. febr. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Szóval akkor azt akarja hogy őt kötözd ki meg fojtogasd?
2021. febr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A BDSM nem a kezdők műfaja, sem pro, sem kontra. Ha nem vagy domináns akkor ne próbálkozz vele, hiteltelen leszel. Ha már a "normál" szex jól megy ÉS vonzódsz ehhez a világhoz ÉS megvan hozzá a kellő iq, eq akkor vágj fokozatosan bele, addig ne.

Felesleges ezen agyalnod, megmondod a pasinak téged csak a normál érdekel, ha elfogadja jó. Ha nem fogadja el és hajtja a saját vágyait akkor hagyd a csudába mert letojja te mit akarsz, nem téged akar csak egy X partnert aminek a képletébe most téged helyettesít be, de amúgy sz.rik rá hogy ki lenne az.

2021. febr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!