Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vizes helyeken történt attrakc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vizes helyeken történt attrakciókról van sztoritok?

Figyelt kérdés

Gondolok itt strandra,tengerpartra,úszodára meg ehhez hasonló helyekre.

Szívesen olvasok ilyen sztorikat mert kiváncsi vagyok,d enem izgulok rá mielőtt valaki azthinné.


Szimplán érdekel hogy az ilyen publikos viszonylag büntetendő helyen ki hogy oldotta meg a bizonyos dolgokat.


2021. febr. 21. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Magán medence is lehet. Akkor az így nem ér?
2021. febr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Deee medence is számít :D csak elfelejtettem,viszont az is érdekel
2021. febr. 21. 22:42
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagy atrakciónak nem nevezhető, de volt már éjszakai meztelen fürdőzés a Balatonban egy nővel és a két kamasz lányával. F.
2021. febr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

A balatonban strandon fènyes nappal a pasim hatulról megdugott. Kb 10 15 méterre fürdőzök. Nagyon vissza kellett fogni magam hogy ne legyek hangos.

Sötét színű gyógyvizes kinti medence tèlen. Kb 2 méterre lehetett látni a pára miatt. Hàtulról beleültem, kb 1 perc alatt elélveztem.

2021. febr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Strandon, nyakig a vízben ülve addig simogattam-dörzsölgettem bikinin keresztül a lány punciját, hogy végül elélvezett!
2021. febr. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak szex attrakció számít? Vagy más, talán kevésbé szokásos dolog is?
2021. febr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vizes helyek... Balaton vizibicikli. Amúgy vízBEN nem annyira célszerű mert egy pillanat alatt eloldja a nededvességet, meg nem jó ha befolyik oda amiben mások lubickolnak és a lábukat áztatják.

Tengerpart... tényleg so romantikus... meg igencsak homokos. Nem "úgy", hanem szó szerint, a füledtől a s...lyukáig ropogni fog rajtad a homok és ha rákerül a gumira mint a smirgli olyan.

2021. febr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

6-os sajnos nem tudom mire gondolhatsz de nyugodtan leírhatod

2021. febr. 21. 23:05
 9/10 A kérdező kommentje:
Na igen 7-es én is erre gondoltam miközben feltettem a kérdést, hogy igazából a tapasztaltak nem e jártak valamilyen szinten pórul mikor valami következménye lett az ilyen homokos,pisi vízben történt dolgoknak.
2021. febr. 21. 23:08
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

Mi a párommal többször is dugtunk a balcsiban. Szemből ölbe vettem és úgy csinàltuk, amíg mindketten el nem élveztünk. Tőlünk 20m-re fürdőztek. Nagyon jó volt.


30\F

2021. febr. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!