Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért lángol most nagyon a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lángol most nagyon a képzeletem de valóságban szorongok?

Figyelt kérdés

Mostanában érzek vágyat a szexre de bármikor lenne rá lehetőségem beijedek.

Pár napja erőt vettem magamon és elmentem egy kis találkára egy sráccal aki igaz idősebb de nem konkrét randi volt betervezve, hanem simán csak kocsizás valahova és beszélgetés de rettenetesen szorongtam és rá se mertem szinte nézni, pedig izgatott voltam, vége fele azért lenyugodtam de féltem.

Mindketten megbeszéltünk egy sétát egy parkban aztán a kocsiban levetkőznénk, hogy lássuk mennyire tudok elmenni mert a képzeletem sokszor túlszárnyalja a valóságot.

Ez még nem következett be, mert első alkalomnál csak beszélgettünk, ezt még csak tervezzük, de nagyon érzem a izgalmat de valóságban félek tőle.

Nincsenek itt most érzelmek, inkább az izgalom és a vágy, sok fantáziát vázoltam fel neki de valóságban közel a fele nem fog megvalósulni szerintem.

De az, hogy már találkoztam vele már egy mérföld kő nekem.

Miért vagyok most ennyire felcsigázva képzeletben de valóságban meg rettenetesen szorongok és beijedek.

Vele azért már beszéltem telefonon is ami furcsa tőlem, mert utálom azt csinálni, de végülis sikerült, meg megbízható, tök jó fej csak nem tudom.

Soha nem éreztem ilyen vágyat hirtelen a szexre, főleg, hogy erőt vettem magamon és elindultam mikor megjött elém..

Pedig a valóságban én nagyon visszahúzódó és csendes típus vagyok, soha nem gondoltam, hogy ez megtörténik.

Szerelmes nem vagyok mielőtt félreértenétek, csak nagy vágyat érzek szexualitásra.

21L



2021. febr. 25. 13:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A szexuális vonzalom teljesen természetes, így a kérdést sem értem. Miért olyan meglepő ez számodra?
2021. febr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
mert még éretlen vagy. nem kellene ezt erőltetned egy darabig még
2021. febr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1-Mert írtam korábban nem tapasztaltam ilyet és megijdtem, itt szabad kérdezni vagy sem? :D

2-lehet igazad van, de csodálkozom, hogy már ilyenre is képes voltam

2021. febr. 25. 13:31
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

3

Ezt mindenki megtapasztalja az élete során, de ritka az olyan, akinek erről kérdeznie is kell. Teljesen természetes érzés, nem kell túlreagálnod.

2021. febr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

4.Rendben akkor :)

csak gondoltam megkérdezem ez még nem akkora gond.

2021. febr. 25. 13:33
 6/14 anonim ***** válasza:
Az első a nehéz de utána is kell jó sok idő, hogy valóban tudd élvezni a szexet
2021. febr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

6.Ez igaz.

mindig az első a legnehezebb de utána könnyebb talán.

2021. febr. 25. 14:21
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen volt ilyen lány ismerősöm, hozzá se mert szólni a fiúkhoz, most meg sorra éli meg a vágyait :)
2021. febr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ertheto teljesen, ha nem alakult ugy, hogy korabban valakivel lepesenkent elted ezt meg. Tul sok vagyakozas es kivancsisag gyulemlett fel, es tul tavolinak tunik a megvalosulas, mivel nem jarsz valakivel.

Ne csalodj viszont, ha nem lenne olyan, mint amit vartal. Az csak a rafeszules miatt van. Garantaltan jo lesz, ha mar belejossz.

2021. febr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7: pont ezért nem kellene az első pár alkalmat olyan szituációban csinálnod, amikor csak dugtok.
2021. febr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!