Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért gondolom így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolom így?

Figyelt kérdés

Van egy lanyom és egy fiam.

A lányom 17 lesz iden és még nemm lattam sraccal.

Titkon azt szeretném, hogy leszbikus legyen, de szeretném ha lenne majd tőle is unokám.

Viszont a fiam 16 és még őt sem lattam lánnyal és belehalnék ha nem full hetero lenne.

Én pedig biszex ferfi vagyok.

Szívesen várom a gondolatmeneteket erről.



2021. febr. 27. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Kérj segítséget szakembertől. Szükséged van rá hidd el.
2021. febr. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
Egészséges a gondolatmeneted, ne figyelj az itteniekre, met többségében homár férfiakról van szó. Egy nőnél okés, ha biszex vagy leszbikus, de férfiaknál a hetero az egyetlen normális lehetőség, ezt pedig te is belátod. Befolyásolni viszont a gyerekeid orientációját nem tudod.
2021. febr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Én is így gondoltam még pár éve. A lányom is úgy gondolta, hogy a lányokat szereti, volt is néhány csaja. Aztán egyszer csak elmúlt és most 8 hónapja együtt van egy pasival. 🤷‍♂️ De mindegy hogy mi lesz vele vagy velük, akkor is szeretni fogom őket és el fogom fogadni a döntésüket.
2021. febr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Passz. Nyíltan vagy bi? Feleséged tudja? Vagy titkoltan, és a tény, hogy nem igazán fogadtad el magadban hogy a fiúk is tetszenek, ez a gondolat kivetül a fiadra, hogy full heterónak akarod, ill. ha bi vagy meleg akkor attól rettegsz, hogy az apjától örökölhette, ami persze nem így működik.

Lányod esetében, pedig tudod, (talán magadból kiindulva) hogy a "kanos kamaszok" nem tennének jót a lányodnak, így azzal védenéd a korai fiúzástól, hogy inkább lenne leszbikus.

Persze lehet ebből semmi sem igaz, de látatlanban egy felvetésnek nem hiszem hogy rossz.

2021. febr. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anyum biszex. Bátyám meleg. Én biszex. Egyébként engem 18-19 körül kezdett el érdekelni a szex, és úgy eleve a párkapcsolatok. 20 évesen lett először pasim. Szerintem ne aggódj még ezen.
2021. febr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%

5

Látszik, hogy genetikai rendellenességről van szó.

2021. febr. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hülyeséget írok, de szerintem azt szeretnéd, ha mindketten lehetnének erősebb felek a kapcsolatban.

Ha nem kellene féltened a lányod, hogy meg*ugják és hát a fiadat sem szeretnéd ha meg tudod :D

Lényeg a lényeg, szerintem érthető, amit érzel.


Nem szeretnéd őket úgymond alárendelt pozícióban tudni, szeretnéd ha mindketten lehetnének döntéshozók a kapcsolatukban, és a te tudatalattid alárendelt szerepként fogja fel, ha valaki úgymond alul van az ágyban és inkább úgymond elszenvedője a szexuális együttlétnek, mintsem okozója.


Ez az én teóriám.

2021. márc. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!