Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani olyan szexpar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok mondani olyan szexpartner kereső oldalt, ami nektek is bevált és nem prostik vannak fent?

Figyelt kérdés
2021. febr. 28. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Ilyen oldalakon 90%-ban prostik vannak, mivel a nem professzionális nők számára nem szükséges az internetes hirdetés ahhoz, hogy szexelhessenek.
2021. febr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Rosszlányok nálam az vált be.

Ja ingyen akarsz? Akkor ébredjél fel és járjál emberek közé és ismerkedjél nőkkel.

2021. febr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
HappN -t javaslom. A közeledben lévőket mutatja
2021. febr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Mindegyik sz@r.


Tudom hiába mondjuk úgyis megpróbálod majd. Én is így voltam.


Amelyik nem prosti, az meg messze átlag feletti külsejűekkel hajlandó csak. Akinek meg olyanok az adottságai, annak megy offline is. Szóval ezek az oldalak/appok csak menő srácoknak kényelmi r1banckerítő eszközök. A reménykedő esélytelen srácok meg fizetik a prémiumot feleslegesen. Tiszta lehúzás.


Amelyik normál ismerkedős szolgáltatás az se jobb. Legfeljebb ha csúnya/öreg nővel megelégszel és türelmesen udvarolsz nagyon sokáig.

2021. febr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
2. hülye tanács korona közepén ilyen tanácsokat adni, hogy járj emberek közé.
2021. febr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#1 Sőt nem csak prostik hanem kamu profilok is!
2021. febr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!