Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan élhetném ki az exhibici...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élhetném ki az exhibicionista hajlamaimat?

Figyelt kérdés

Nemrég fedeztem csak fel, hogy amit már évek óta érzek, az tulajdonképpen exhibicionizmus. Így, hogy felismertem, talán könnyebb lesz rájönni, hogy hogyan tehetnék eleget neki. Ötletek?


20/F



2021. febr. 28. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Ballonkabát fel, és irány a játszótér.
2021. febr. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Itt a neten is lehet kamerában! Aztán ha jó idő lesz akkor irány ki a természetbe és hajrá!

Kiknek mutogatnád magad szívesebben?

2021. febr. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Legszívesebben olyanoknak, akiket érdekel, és viszonozzák is... Illetve ismerősöknek
2021. febr. 28. 23:30
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
szerzel egy barátnőt (nem a prűd fajtából), aztán mindjárt itt a jó idő, nyomathatjátok kint
2021. márc. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Ha majd jó idő lesz akkor irány a nudista strand!
2021. márc. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Természetben, szabadban lehet meztelenkedni. Meztelen séta, biciklizés.

Otthon udvarban, kertben.

2021. márc. 1. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Online vannak erre platformok, pl dirtyroulette
2021. márc. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem biztos h ilyesmire gondolsz, de ...


Én utcalányokkal szeretek dugni a szabadban. Pl Pesten a Szabadkai útnál a parkban. Villamosról és a LIDL parkolóból is látni minket.


Aztán ott volt (lesz?) a glorycafe gangbang, ahol többen egymás után egy nagy bárban dugnak és szopatnak 1 v 2 csajt és még annál is többen nézik.


Swinger klubban még nem voltam. De szerintem ott is kiélheted magad.

2021. márc. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!