Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aki 25 fölött is szűz, miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki 25 fölött is szűz, miért az? Saját döntés, vagy külső ok miatt? Férfi vagy nő vagy?

Figyelt kérdés

2021. márc. 1. 16:27
A kérdező szavazást indított:
Vallási okból, házasság után szeretném elveszíteni
Még várom az igazit, nem tudnék csak úgy érzelmek nélkül szexelni
Szorongás, szociális esetlenség, anyagiak, külsőségek, testi okok miatt nem jött össze, bár szeretnék
Aszexualitás, egyszerűen nem érdekel a dolog
Egyszerűen csak így hozta az élet
Ezek valamely kombinációja
34 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Mivel egy életképtelen szar vagyok. Ez van. F
2021. márc. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Egyrészt saját döntés. Egyrészt azért, mert bizonyos tulajdonságaimon, ha akarnék, akkor se tudnék változtatni.

Másrészt nem csak az én egyéni döntésemen múlik, tudniillik más valaki is kell ahhoz. (Prosti nem játszik nálam...)

F

2021. márc. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
kimarad az impotencia
2021. márc. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A "testi okok" alá tartozik az impotencia, a mikro pénisz stb
2021. márc. 1. 18:05
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
azt a részt nem olvastam végig, egy külön részt is megérdemelt volna. de ez is magába foglalja igazad van. ha bár ebből én nem erre gondolnék.
2021. márc. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Én 26 évesen veszítettem el, azóta egy nővel voltam, most vagyok 45.

Miért alakult így? Mert csalódtam a szexbe!

Így aztán úgy vagyok vele,hogy nem is hiányzik és nemnis érdekel.

2021. márc. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Pfff, hat akkor gyerunk


Diagnozisok: Sulyos rekurrens depresszio, akut polimorf pszichotikus zavar, ADD (figyelemhianyos szindroma), unipolaris depresszio, skizoid szemelyiseg.


Szegeny csalad, meg mindig szuleimmel elek, rovid tavon izgalmasnak talalnak az emberek, par nap utan mar megunnak. Nincsenek baratok. Gondom van az egyetemmel, 0 onbizalom meg a depresszioval jaro instabilitasok.


Mennyi kell meg mert van

2021. márc. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ronda vagyok és unalmas, szexuálisan nem vagyok vonzó.


F

2021. márc. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

Félénkség, szorongás és önbizalomhiány. 171/71 vagyok, nem hiszem, hogy én lennék a nők álompasija. Mindig az van bennem, tőlem vannak sokkal jobb pasik.

Amúgy az intimitás sokszor eszembe jut, és gyakran vágyom rá.


43/F

2021. márc. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezen nem kell kiakadni, ebben is mint mindenben vannak olyan esetek amik nem sikerülnek jól.

Mi a természet selejtje vagyunk ezen a téren, viszont másban meg azoktól vagyunk jobbak akik nyerők a nőknél.

Az autógyártásban is keletkezik selejt, pont úgy mint az anyaméhben.

Én 46 évesen termèszetesen voltam nővel, de nem ütött akkorát nálam mint másoknál akik nőcsábászok.

Nem vagyok rosszképű még testépítek is, de nálam nincsenek a nők az érdeklődés középpontájan.

Simán eléldegélnék egyedül nyugodtan.

2021. márc. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!