Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 18 évesként baj ha a 30-40...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesként baj ha a 30-40 közti nőkhöz vonzódom inkább?

Figyelt kérdés

Hamarabb választanék egy idősebb nőt, mint egy tinit..

Pár barátomnak mondtam el, ők semmit se tudtak mondani, csak csodálkoztak. Nem hitték el, hogy komolyan mondom.


Szexuálisan is jobban vonzanak de sokkal érettebbek a gondolkodásuk is, mint egy tinié.


2021. márc. 6. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kinek baj? Azt kérdezed neked baj e? Vagy nekem? Nekem nem baj.


Csináld amihez kedved van. A veszély itt az, hogy ha érzelmileg nagyon belementek ebbe, akkor nehéz lehet az elválás, de persze ez nem lenne könnyebb ha egykorúak lennétek sem. De mindenesetre itt szinte tuti az elválás, de simán lehet egy jó évetek pl. Csak mind a két fél tudja, hogy most itt nem közös életépítés lesz.

2021. márc. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Igaz, lány vagyok, de én is az idősebb korosztályt preferálom.


Nagyobb az összhang, mint a tinikkel, nem túlbuzgók, lehet velük kommunikálni. Persze van olyan 30 - 40 éves is, aki leragadt egy szinten, de nyilván most nem róluk van szó (kötözködők kedvéért.)


A baj az, hogy kevés az olyan felnőtt, aki komolyan tudna venni egy tizenéves fiút / lányt, általában csak a fétiseiket élik ki, és ezért hajlamosak lehazudni az eget.


Komolyabbat nem tudok elképzelni emiatt, talán 10 év múlva. Ha alakulna valami, nem utasítanám el a dolgot, viszont bizalmatlan lennék eleinte.

2021. márc. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy az #1-es írja, kinek baj? Max. furcsa, hogy a 20-on éves csinos lányok nem vonzanak, mert az kb. a férfiak minden korosztályát vonzani szokta. Pontosabban a 20-as lányok IS, meg ez mellett a csinos "milfek" is. Szó se róla némelyik olyan dögös hogy húúúúúúúúú, simán kenterbe veri a huszonéveseket. Vannak hölgyek akik kortalanok és még x évesen is van kisugárzásuk, temperamentumuk.
2021. márc. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 KittyhOWO ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel baj ,nekem is volt már dolgom 36 éves Férfival és kifejezetten élveztem mind szexuális téren mind szimpla kapcsolattartás terén is :D
2021. márc. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bajnak nem baj, de amíg fiatal vagy nehéz dolgod van a korkülönbség miatt. Ahogy idősödsz egyre kevésbé lesz ez gond. Azért plusz 10-15 év körüliekkel bátran próbálkozz. Szerintem is a nők 30 után a legszebbek.
2021. márc. 7. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
Neked baj, mert ez a korosztály nem téged keres.
2021. márc. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Nem baj ès ha ügyes vagy találsz is de sherintem inkább csak szexkapcsolatra. Komolykapcsolatot aki bevállal veled 18 èvesen az olyan is. Vagy külsőre vagy agyilag. Szexuálisan viszont sok èrettebb csajt vonzanak a fiatal fiúk.

Tapasztalatbol momdom, amikor 18-20 èves voltam bombázò milfeket dugtam de komolyat nem akartam èn sem meg azok se.

Viszont az ágyban jobban jársz velük. Ki fognak facsarni. Èn már inkább a tiniket helyezem előtèrbe mert 34 vagyok ès hát annak is meg van a maga extrája.

2021. márc. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs ezzel, sokáig én is az idősebb nőket preferáltam.
2021. márc. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!