Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Negyvenes éveimben járó nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negyvenes éveimben járó nő vagyok. Azt vettem észre, hogy tévében, filmekben látható nagyon szép nők szexuálisan vonzanak.?

Figyelt kérdés
A való életben viszont max. érdeklődés van bennem a nők felé, férfiak felé viszont vonzódás. Ha meg álmodok, mindig férfiak a partnereim. Akkor most biszex vagyok?
2021. márc. 7. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.Amíg ki nem próbálod nem tudhatod meg.
2021. márc. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért szerintem ennél több kell hogy biszexuális legyél.Ha a valóságban a férfiak vonzanak.Az érdeklődés lehet csak puszta kíváncsiság,de erre egy biszexuális ember jobb válasz tudna adni szerintem.35f hereto
2021. márc. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy kissé nyers leszek de úgy vélem a "puding próbája az evés".
2021. márc. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sejtem mire gondolsz. Ilyen velem is van, hogy meglátok egy számomra nagyon szép nőt és arra gondolok, ha férfi lennék, nekem az a nő nagyon kéne, tényleg inkább amolyan kíváncsiság. De sosem vonzottak a nők valójában se testileg, se lelkileg. Meg amúgy természetes, hogy az ember a szépet megcsodálja, észreveszi.
2021. márc. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

4-es: Ez nálam nem csak esztétikai élmény, hanem tényleg vmi szexuális vágy... Ennek amúgy nem örülök. Mindenesetre nemrég kezdődött.

2021. márc. 7. 10:16




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!