Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiukent szeretek tárgyakat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiukent szeretek tárgyakat felnyomni magamnak ebből lehet baj?

Figyelt kérdés
Fogkefét és fésűt szoktam előtte forró vizzel lemosom ebből lehet baj? Valami fertőzést elkaphatok? Amugy szerintetek most mi van mert egy fiura rá sem nézek a lanyokat mindig megnézem magamnak meg a lányokhoz vonzódom . De akkor most mi lennék ja és adnátok tippeket mivel tudnám magam kényeztetni?
2021. márc. 7. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Most még. Majd később jön a kérdés hogy hol találsz partnert erre.. :D
2021. márc. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sexshop,anál dildo..erdemes.szapppanos vizzel zisztitani elotte utana mindent..nem lesz fertozes..nincs semmi bajod,pasiknak az egy nagyon erogen zona..
2021. márc. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nem szexualitástól függ. Jól esik, ezért csináljuk.
2021. márc. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Kamu kérdés😙🤣

Bujj el

2021. márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Fogkefét meg fésüt?

🤣🤣🤣🤣🤣

Huzzal mar a.kamu kerdeseddel😉😎

2021. márc. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is így kezdtem. A vége az lett, hogy az orvos szedte ki belőlem altatásban a cuccot. Az óta csak a bnőm kényeztet. Javaslom, akármit is feldugsz, legyen rajta vmi madzag.
2021. márc. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mekkora kamu ez a kérdés!

Biztos én is le leszek pontozva mert a

4#

5#

Eggytértek velük!

Egy beteg f@szverős perverz vagy!

Gondolom azt hitted majd itt mindenki különféle beteges történetet fog neked leírni.

2021. márc. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Fogkefét és fésűt szoktam előtte forró vizzel lemosom ebből lehet baj? Valami fertőzést elkaphatok?

AHAAAAAAA🤣🤣🤣🤣


DUGJAL FEL EGY KÉST MAGADNAK TE MYOMI

2021. márc. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!