Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van, aki jól tudja becsülni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, aki jól tudja becsülni a látottak alapján?

Figyelt kérdés

A kérdés az érzelmi intelligencia helyett, a férfi párzószervre vonatkozik.


Szóval ránézésre meg tudjátok becsülni, hogy számotokra ideális-e?


Kort, és nemet is kérek, valamint hogy mennyivel volt dolgotok a valóságban.



2021. márc. 8. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit látok meg? A pasit vagy a "párszószervét"? :D
2021. márc. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de ez a kérdés egy nagy katyvasz. Most ruhán keresztül vagy meztelenül gondolod? Egyébként még nem találkoztam olyan párzószervvel (:D) ami ne lett volna megfelelő. Átlagos méretekkel volt dolgom. A tulajdonosukkal már több gond volt. Lehet neked hatalmas farkad ha egy kultúrálatlan tapló vagy az ágyban.
2021. márc. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Bocsi első, ha a párzószervét látod meg. Méretet is tudsz becsülni, vagy azt sem hogy ideálisan passzol-e a hüvelyedhez?


A másodiknak üzenem: fogalmad sincs miért kérdeztem, vagy kiféle/miféle vagyok, de már rögtön azt feltételezed h tapló vagyok. Ezek alapján nem biztos, hogy a pasikkal volt a gond...

2021. márc. 8. 13:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Átvitt értelemben írtam a "lehet neked...". De ha ennyire magadra vetted az már nem lehet véletlen.
2021. márc. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Első vagyok!

Bocs, de baromira nem értelek...vagy Te nem a nőket.

Ha én meglátok egy "párzószervet" (ez a szó kész :D :D ), akkor nem becsülgetem a méretét.

Az milyen, hogy passzol-e a hüvelyembe?


Szóval...nem tudok mást tenni ne haragudj, mint azt feltételezni, hogy a nők terén igencsak csekély a tapasztalatod. Ami nem feltétlen baj, csak akkor ne a level99-nél kezd :)

Sok sikert!

2021. márc. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Átvitt értelem. Persze persze... Igen, rosszul esett. Szerintem neked sem esne jól, ha ok nélkül feltételeznék hogy tahó vagy. Egyébként normális méretű a hímvesszőm.


Nem tudom mi baj van a párzószerv megfogalmazással. Szerintem 1:1 -ben alkalmas szinoníma.



Van tapasztalatom a nőknél. De ezt a level dolgot nem értem.


Legalább a kérdést értitek? (Ruha nélkül, merev állapotot tekintve)

2021. márc. 8. 14:20
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg tudom saccolni hogy mekkora.

26 F

2021. márc. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az első hozzászólást, ami válaszolt a kérdésre!
2021. márc. 8. 15:45
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

Én nem tudom jól megbecsülni. Volt hogy azt hittem túl nagy lesz, de jó volt. Kérdező, szerintem ne hallgass ezekre a komplexusos/irigy válaszolókra.


Lehet hogy 13 éves kisfiúk.


(22l)

2021. márc. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sose jutott eszembe megbecsülni. Mármint így ahogy te érted, hogy ruha nélkül, úgy nem. Inkább amikor még ruhában van, akkor azért fantáziálgatok, hogy mi lehet a helyzet. De az egész ott dől el, hogy tudja-e használni, szóval nagyon nem szoktam túlgondolni.
2021. márc. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!