Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hatással van a home office,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatással van a home office, bezárások, stb. a szexuális életetekre?

Figyelt kérdés

Talán nehezebb most az ismerkedés és az alkalmi kapcsolatok is csökkenhetnek, de most nem is erre gondolok, hanem azokra, akik kapcsolatban vannak.


Több az otthonlét, emiatt gyakoribb a szex?

Vagy nehezebb találkozni, így ritkább? Esetleg rá is untok egymásra?


21L (bi)



2021. márc. 9. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal kevesebb lett a szex, szinte megszűnt.

Az oka a nyomasztó hangulat, megbeszéletlen problémák, utálom a bezártságot. Ráadásul pont most tervezünk költözni, amiatt is türelmetlen vagyok.


23/L/bi

2021. márc. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

lehet h szingli vagyok , de gondoltam megosztom azt hogy én ígyse vagyok többet otthon

attól h 20 tól nem mehetsz ki attól független elötte mehetsz

és én ugyanugy járok mindenhova ahova tudok

olyan durva szinten nem gátol hogy else lehetne hagyni a házat/lakást

2021. márc. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Sokkal többet unatkozok és ha unatkozok csak szexelnék legszívesebben. De nincs kivel!! 😭😭😭😭😭😭
2021. márc. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Mi egyébként próbálunk ebből több szexet kihozni ha már több szabadidőnk lett egymással 24/F
2021. márc. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ritkább. A home office nem luxusnyaralás, a kényszerű bezártság és összezártság nem tesz jót a vágynak.
2021. márc. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, azt hozzátenném, hogy nálunk most karantén van, de egyébként is eltérő a beosztásunk (ő délelőtt, én délután), így csak hétvégén tudunk közösen kimozdulni. Ezen segít majd remélem a költözés...
2021. márc. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!