Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Katéteres erényövet viselt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katéteres erényövet viselt már valaki huzamosabb ideig?

Figyelt kérdés
2021. márc. 12. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Na itt az erényöves
2021. márc. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a 2 és fél nap huzamosabb időnek számít, akkor igen.

Nálunk ez leginkább büntetésnek van fenntartva, de mióta a feleségem elkezdett félni a káros hatásoktól, azóta nem használjuk, csak fenyeget vele. Az a baj hogy 2-3 óránként síkosítózni kell hogy nehogy kidörzsölje a húgycsövet, azzal meg túl sok a macera.

Egyébként semmi előnyét nem tapasztaltam, nem lesz tőle biztonságosabb maga az erényöv, ugyanúgy le tudod ügyeskedni félig, és a pisilés szempontból sem lesz jobb ahelyzet, bár legalább nem spriccel mindenfele.

Mindenesetre én szerintem ez egy szimpla kellemetlen büntető eszköz, a CBT meg nem vonz annyira, hogy ezt kifejezetten élvezzem huzamosabb ideig.

2021. márc. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Égés, fájdalom nem volt utánna?
2021. márc. 15. 12:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt már rajtam mindkét féle, szerintem katéterrel igenis biztonságosabb, nehezebb letolni, jobban tartja. Az más kérdés, hogy mindez csak a megfelelő méretnél igaz, szóval egy alapból nagy erényövhöz hiába teszel katétert, annak úgy valóban semmi jelentősége. Azzal viszont egyetértek, hogy a katéter egyben egyfajta büntetőeszköz is lehet, mivel azzal kombinálva az erényöv általában még kényelmetlenebb.
2021. márc. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha a biztonság a lényeg akkor PA piercing + fém erényövet ajánlom, azt biztos nem húzod ki.

Ha pedig a biztonság + kényelem a fontos, és a pénz nem számít akkor pedig egy high-end, teljes öv típusú acél erényövre szavazok.

2021. márc. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 öves ***** válasza:
én már több ideje hordok erényövet. Mostanra már megszoktam a viselését.
2021. ápr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!