Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt kér egy örömlány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt kér egy örömlány egy alkalommal?

Figyelt kérdés

nem szeretnék elmenni csak a pénz lényege érdekel

mennyit kapnak a lányok hogy megéri nekik

pl aki neten hirdeti magát vagy mondjuk aki ki megy svájcba ?



2021. márc. 16. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Attól függ, milyen lány, mit nyújt, mennyi idő, hol csinálja...
2021. márc. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

15-20K-t kérnek egy órára.


Ebből a strici leszedi minimum a felét.

2021. márc. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A külföldi is sok sok sok mindentől függ. Lány ismerősöm hollandba ment ki, olyan kirakati babás bordélyba. Be voltak jelentve állitólag. magyar főnők és csapat, volt fix bérük +teljesitmény dijazás +jatt. igy hozott haza egy 3 hónapos munka után 1,4 millát. De ez is ország, országrész, város, környék stb válogatja. Ők elég forgalmas utcában voltak.

Az itthoniakról saját tapasztalatom is van. Út mentén legtöbbször 4-5 a szopás és 6-10 közt a dugás. Leéltebb kurváknál lehet dugni 5ért is. Panelos csajoknál Kecskeméten meg Szegeden voltam legtöbbször, bár az sem sok lány volt. Mindig egy órát fizettem. 10-15ezer volt. Extrább csajnál volt h több is, meg ha olyat kérsz tőle ami extra akkor felszöknek az ezresek rendesen. A fél óra az legtöbbször az egész órás dij 2harmada 3negyede szokott lenni. Ha felugrasz egy negyedórás pipára akkor az 5 körül forog. Persze vannak olcsóbb lányok is mondjuk kis településeken vagy ahol hatalmas a konkurencia, de voltam már hatodik kerben olyan csajnál aki a seggem is kinyalta majd megdugtam punciba-seggbe végül a szájába mentem. 10/10es lány volt 30 ezerért

hogy mennyit kapnak és megéri e nekik? sokat és igen, megéri bizony. Van sok felkapott lány aki nagyon szép, jó körnéken lakik és sokan járnak hozzá. ilyen helyre telefonálni sem egyszerű mert van h nem veszi fel 2 napig sem.

Kiskunfélegyháza (csongrád felé)mellett futattott egy c ismerősöm tesója 2-4 lányt évekig. Forgalmas út nagyon. neki a csajok napi 150 ezret is behoztak

2021. márc. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Félre nyomtam. a hatkeres lány 40e volt
2021. márc. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A felső kategóriás lányok puncson 60 alatt szóba sem állnak veled. Más oldalakon gondolom 15 ezerért is találsz lányt.
2021. márc. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
#3 Gratulálok!
2021. márc. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat főleg az utolsónak erre voltam kíváncsi pontosan :)


csak azért érdekelt mert a barátnőm is megy vissza jött ezzel a dumával ő nem tud gyárba dolgozni mikor 1400 eurot keres egy héten svájcba...

2021. márc. 16. 17:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt kb hetente megkérdezik itt.

Keressetek már rá.

Ennyi idő alatt nem változik.

2021. márc. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!