Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Volt szexuális kapcsolatotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sandrisbp kérdése:

Volt szexuális kapcsolatotok már egypetéjű ikerpár egyik tagjával? Nem éreztetek arra kísértést, hogy az ikertestvérével is legyetek? Esetleg az is megvolt? Esetleg hármasban is???

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez nekem sose fog összejönni, de nekem ez afféle fétis, ábránd, hármas szex egy szép egypetéjű ikerpárral. Pláne ha még pasik is lennének. (Bi pasi vagyok.)

2021. márc. 25. 14:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

12-es

Volt ismerősöm egy ikerlány pár.

Akkor 16 évesek lehettek semmi, sem volt. Törekedtek az egyformaságra. Fürdőruhában is a fülbevaló színe volt a különbség.

Állítólag az anyjuk kis csak ez alapján tudta melyikük. Ezt nem tudom hogy így volt e. Én mindenben azonosnak láttam őket

2023. aug. 24. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
13 remekül összefoglalja a melegek erkölcsi érzékét :)
ápr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!