Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szilikon vagy műanyag erényöv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilikon vagy műanyag erényöv a jobb?

Figyelt kérdés
2021. márc. 25. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mi műanyagot használunk
2021. márc. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A szilikon sokkal puhább, mint a műanyag. Inkább úgy képzeld el, mintha egy gumicsőben lenne a péniszed, emiatt viselni kényelmesebb, ugyanakkor nem ad olyan bezártságérzést, mert nem merev, tudod kicsit "masszírozni" magad benne, és kibújni is könnyebb belőle.
2021. márc. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát akkor lehet inkább a műanyag lesz.
2021. márc. 25. 17:32
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
Mire????
2021. márc. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Saját használatra
2021. márc. 25. 18:21
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Műanyag jobb szerintem is.
2021. márc. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
#5 az erényövet sosem egyedül használod, abban semmi élvezet nincs. A domináns fél teszi, teteti fel a korlátozás céljából. Szilikon amúgy jobb.
2021. márc. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Valószínüleg "online" lesz felügyelve. Ami azt jelenti, hogy a felügyelő lány barmikor kerhet képet, hogy rajtam van. Munkában wcben pl letudom fotózni. Jó az igaz, hogy bármikor leszedhetem ha akarom. De sztem egy igazi szubnak legyen önfegyelme. És tartsa tiszteletben a domináns fél parancsait.
2021. márc. 25. 19:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha csak ez a kettő a lehetőség akkor lehet inkább szilikon. Bár nincs vele tapasztalatom, de a műanyaggal igen, rettentő kényelmetlen volt. Azóta csak fémeket próbáltam, ezerszer jobbak. Ha tudsz inkább fém legyen.
2021. márc. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A fém... A műanyag felsérti, kidörzsöli a bőrt, hosszú távú viselésre nem alkalmas. A szilikon nem csinál ilyet, viszont az meg nem korlátoz annyira, mivel nem nem eléggé kemény, merev.
2021. márc. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!