Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet ma találni bármire is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ma találni bármire is értelmesen párt? Van olyan, hogy nem szívódik fel a randi megbeszélésénél, vagy a randi időpontjának a megbeszélése után?

Figyelt kérdés

Egész egyszerűen rohadtul unom azt, hogy literálisan mindenki felszívódik vagy akkor, amikor a személyes találkozásra kerülne a sor, vagy akkor, amikor meg van beszélve az időpont, aztán nem jelenik. Úgy szervezem a dolgaimat előtte hosszú órákkal, hogy ráérjek, aztán meg nem jelenik meg. És ilyenkor erőteljesen kidobott időnek érzem azt, amit ismerkedésre fordítottam, mert általában lenne más dolgom is, mint hogy ezzel foglalkozzak.


Mi jár az ilyen emberek fejében, most komolyan?



2021. márc. 25. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Neked kellene tudomásul venned, hogy az ismerkedés kezdeténél ez gyakran elöfordulhat. Akár unod akár nem rohadtul.
2021. márc. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És akkor miért mem lehet jelezni azt, hogy bocs mégse, meggondotlam magam?
2021. márc. 25. 18:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Megérzés és tapasztalat, ha ez a kettő megvan akkor fogod tudni szűrni a ghostingolókat. Mondjuk kezd azzal, hogy amíg telefonon nem beszélsz az illetővel addig el sem kezded átszervezni a napodat. Azért elég jól ki lehet szűrni a kamusokat ha van egy kis rutinod.
2021. márc. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3: kb 19-20 körül járok, ebben a korosztályban senki nem ad meg telefonszámot másnak, még csomó haverom számát sem ismerem...
2021. márc. 25. 18:43
 5/8 A kérdező kommentje:

De volt olyan haverom, aki telefonon beszélt a lánnyal több naoig, aztán nrm jelent meg személyesen találkozón...

Meg én is videóhívásoztam már, és azután is szívódott már fel ember, egyáltalán nem érzem garanciának ezt.

2021. márc. 25. 18:46
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez sem garancia, engem is ültettek már fel, még telefonhívás után is. Viszont nagyságrendekkel egyszerűbb a kamusok kiszűrésére akit sem kamerán face to face, sem hangilag sosem láttál/hallottál. Ha lesz egy kis rutinod akkor ki tudod szűrni őket.
2021. márc. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez így lenne, akkor csak akkor indulnék randizni mikor már jelezte, hogy megérkezett. :)


A közeledbe szervezd és akkor nincs ezzel gond. Engem mondjuk egyetlen egyszer szívatott be valaki ezzel, azóta nem volt ilyen.

2021. márc. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szomorú ez.. Én már eleve b tervvel készülök hogy ha nem jön el akkor se szívjam meg.. Volt hogy még a lezárás előtt utaztam egy csajhoz és nem a tini korosztály vagyunk, de azért mivel egy régi barátom nem lakott messze megbeszéltem vele hogy ha fél órán belül nem ér oda a csaj akkor fussunk össze, és szükség is volt a tartalék programra.. Én amúgy ha valaki nem ad telefonszámot esély sincs nálam még egy éjszakára sem, ha szórakozni akar akkor azt ne velem tegye.. De volt olyan hogy másfél év telefonálgatás után mert nem olyan volt a helyzet hogy találkozzunk derült ki hogy a hölgynek igazából van pasija csak hát ő van hogy hetekre nincs otthon ...
2021. márc. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!