Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy nő több pasis szexet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő több pasis szexet a nők csak a társadalmi előítéletek miatt nem merik kipróbálnálni?

Figyelt kérdés

Szívesen beszélgetnék a témáról nőkkel.

F



2021. márc. 27. 09:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Senki homlikára nincs kiírva, hogy előző nap 2en nyomták telibe, szóval az előítéletek nem tart vissza nőket :D


Én is kipróbálnám két pasival.

2021. márc. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
33%

Kit érdekel más véleménye, mindenki úgy és ahogy ,akivel akar.Nem kell ezt túlgondolni.

Ugyanitt !

Párokhoz beszálnèk harmadiknak.😁

31f

2021. márc. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami garantáltan nem érdekel, az a társadalmi megítélés!!!

Az én testem, az én életem!

Már leírtam itt: egy hatalmas véletlen folytán adódott egy lehetőség hogy hét pasival töltsek el egy éjszakát. Sokáig vívódtam, aztán győzött az "egyszer élünk" felfogás. Életem legjobb döntéseinek egyike volt, ilyen lehetőség azóta sem adódott - és már nem is fog, valószínűleg.

Nagyon sokszor az eszembe jut, és nagyon kellemes vibrálást okoz maga a gondolat is! (nem kérek privit!)

2021. márc. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!