Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom szerint beteges,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szerint beteges, hogy álmomban lefekszem magammal és nagyon élvezem, és örömmel csinálnám még. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ti csinálnátok magatokkal? Szerintetek ez normális? Szerintem igen.

2021. márc. 27. 17:14
A kérdező szavazást indított:
Szerintem beteges
Szerintem normális
20 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Nem átlagos az biztos... a pasid meg lehetne megértőbb a helyett hogy gúnyolódna. Inkább az okait derítsd fel miért vannak ilyen álomképeid (az álmok a tudatalatti tiszta kivetülései) az utal a személyiségedre, a tudat alattidban megbúvó dolgokra.
2021. márc. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aki szerint normális annak puszi, és sok jó masztit kívánok!
2021. márc. 27. 18:16
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem az èrdekelne hogy fekszel le magaddal álmodban? Tudatosan álmodsz? Mert èn a tudatos álmot pròbálom elèrni már 2 hònapja de nem akar sikerülni. Annak ellenère hogy már volt tudatos álmom. 😀
2021. márc. 28. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!