Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok akiknek szép erős, dús...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akiknek szép erős, dús intim szőrzetük van, akár meghagyjátok, akár nem 🙂, máshol is erős, pl. a karotokon, lábatokon?

Figyelt kérdés
Illetve jellemzően barna, vagy fekete hajatok van? Mert gondolom szőkéknél ritkább ez.

2021. márc. 31. 07:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
De a kérdésed nem az intimszőrre vonatkozott, így azt most hagyjuk!
2021. márc. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igen, tetszik, semmi probléma azzal, ha egy nőn itt ott van némi szőrzet, tisztálkodni attól lehet, annyi hogy ne növesszen tényleg szakállat. Feltételeztem, hogy akinek erős, annak máshol is erősebb a szőrzete, nem csak intim helyen, de ezek szerint nem törvényszerű.
2021. márc. 31. 11:02
 13/15 anonim válasza:
Igen. Az én hajam sötétbarna és elég erős testszőrzettel rendelkezem. Személy szerint én nem szeretem, hogy nyáron naponta-kétnaponta egyszerűen muszáj leborotválnom a lábamat, mert olyan gyorsan visszanő a szőr. Sajnos mindenhol erős és sötét szőröm van(mint a hajam), de ez van, ezt kell szeretni. :/ 19/L
2021. jún. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nyugodt lehetsz, szereti is több férfi 😉!
2021. jún. 15. 16:36
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem máshol is,szinte mindenhol.A lábam,combom,lábfejem,lábujjaim,karom,hasam,fenekem,de a hátamat is látható,igaz pihés szőr borítja.Az arcom dettó.
2023. márc. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!