Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mik egy 21. századi pénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik egy 21. századi pénisz ismérvei?

Figyelt kérdés
2021. márc. 31. 10:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az ő hülyeségük semmit nem jelent.
2021. márc. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
érdemi kommenteket várok. Ha nem tudsz így hozzászólni inkább mellőzd a témát.
2021. márc. 31. 11:44
 13/16 anonim ***** válasza:
63%

Hát nekem nagyon tetszik ez a kérdés :D

Egyébként szerintem a tisztaság, ápoltság például. Gondolom régebbi időkben nem adtak annyira rá mint most.

Szeméremszőrzet fazonírozása.

Nagyon sok más nem változhat, változtatható egy péniszen szerintem.

2021. márc. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen amit íírtál az létezik manapság. ez egy jó válasz
2021. márc. 31. 12:00
 15/16 anonim ***** válasza:
Egyre fogyatékosabbak a tulajdonosaik.
2021. márc. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hiába járunk már a 21. században, hatásos és biztonságos pénisznövelési módszert még nem találtak fel. Szóval egyelőre valóban csak a tisztaság, ápoltság meg a körülötte lévő szőrzet igényes kezelése várható el igazából. Ha lesz hatékony pénisznövelési lehetőség, akkor már reálisan elvárható lesz egy bizonyos minimális hossz és vastagság is minden férfitől.
2021. márc. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!