Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Micsináljak? Ez mennyire ciki!?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Micsináljak? Ez mennyire ciki!?

Figyelt kérdés

Vannak a telefonomon meztelen képek magamról. És ahogyan lapozgattam a galériában mert el akartam az egyiket a szexpartneremnek küldeni véletlen nem a messenger hanem az fb megosztásra mentem rá.


Persze azonnal leszedtem, de addigra már látta 2 kollégám, az unokabátyám ANYÁM és a szomszédom.


Szerintetek micsináljak???



2021. márc. 31. 19:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%

Semmit, utólag már így jártál, ezért kell 5x megnézni mit hova küldesz. Anyád nem fogja szóvá tenni max. tart egy kis hegyibeszédet, meghallgatod és kész. Szomszéd-kolléga, na és? Örüljenek neki hogy szépet láttak, élőben úgysem fogják.

Hmm... lehet én vagyok technikai analfabéta de... ha letörölsz egy képet akkor honnan tudod hányan és kik nézték meg? Amennyire tudom ezt te nem tudod (ki nézte meg) max. a megtekintések számát látod, meg a like-okat, kommenteket.

2021. márc. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
72%

Semmit, fapofával várod az eredményeket. :)

Én (F) régebben egy fontos pdf file helyett, a filenév közel hasonló neve miatt, egy olyan magamról készült cumshotos fotót (hogy finom legyek) küldtem el egy, a cégnél fontos beosztásban lévő nőszemély részére. Mire rájöttem, nem tudtam semmit se csinálni.

Másnap megszólít a folyosón, szinte süllyedek a földbe, mire azt mondja:

"Tetszett a tegnap este átküldött portfóliód, este szeretettel várlak a lakásomon!"

Felmentem... :D

2021. márc. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 StevenUp ***** válasza:
14%
Bezzeg nekem bem küldted át :/
2021. márc. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
22%
Küldd át nekem, megvizsgálom, mennyire volt gáz a kép.
2021. márc. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
67%
Ráfognám egy pasimra hogy szorakozott a telommal.
2021. márc. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
77%
Kamu, mert ennyi ido alatt senki sem latta volna. Amugy balesetek konnyen adodnak. Whatsappon az ingatlanosnak megy a dicpic, de torolni, visszavonni lehet. Es a te sztorid nem talaltad ki jol.
2021. ápr. 1. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
19%
Mutasd! :)
2021. ápr. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
61%
MiT (szóköz)csináljak!?
2021. ápr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

#12-es mekkora mázlista:D Ilyen velem is történhetne...

F

2021. ápr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
76%
Ha fb-n megosztasz valamit, akkor nem látod, hányan látták (kivéve, ha story). Egyébként pedig ennyire nem könnyű (véletlenül) megosztani dolgokat, többször is ràkérdez, hogy biztosan megosztod-e.
2021. ápr. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!