Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha izgatom a mellbimbómat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha izgatom a mellbimbómat, miért kezd el bizseregni a nyelvem?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 1. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
igen
2021. ápr. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Agyverzes
2021. ápr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Ah nekem mindenem bizsereg, főleg ha más csinálnja
2021. ápr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A #3-asnál a pont, ha más JÓL csinálja akkor bizsereg az mindenhol :)
2021. ápr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen volt fiatalon.


Kell egy pár év, amíg a mellbimbó idegei "leválasztódnak" és utána már csak gyönyört érzel majd a furcsa bizsergés helyett.

2021. ápr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Így tudok a legnagyobbat élvezni
2021. ápr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
mert a nyelveddel izgatod.
2021. ápr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez teljesen logikus: A mellbimbó érkntése és a szopás - nyilván a nyelv haszálatával együtt - összetartozó idegi ongerületekkel járnak.

Hogy ez az összekapcsolódás feltételes vagy "feltétlen", már evolúciósan idegrendszerbe épült kérdéses számoma.

Az, hogy a szoptazó és a szopó (csecs-evő) egyszerre nem ugyan az, nem jelent akadályt a beidegződés ilyen alakulásában. Az anya és a csecsemő kőzti szoros kapcsolat szükségszerű része, az ismert kapcsolati csatornákon túli "információ megosztás"

Pl valami morfogenetikus mező szerü

2021. ápr. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert azt akarja a nyelved, hogy nyald meg a mellbimbód. Nekem megy és szeretem nyalogatni. 24L
2021. ápr. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!