Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti kóstoltátok-e már a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti kóstoltátok-e már a saját spermátokat. Ha igen akkor milyen volt? És azt is írjátok le hogy hogy vettétek rá magatokat.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 1. 22:13
1 2
 11/19 Lazy Lover ***** válasza:
71%
Semmi extra nincs benne olyan halas sós íze van
2021. ápr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
73%
Áttételesen kóstoltam (cicire ment a nedű és 10 perc múlva a 2. menetnél mikor nyalogattam akkor jöttem rá mi ez a fura íz :D ) Semmi kül. kb. mint a szaga, de nem annyira karakteres az íze, kb. azt érzed hogy sós.
2021. ápr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
62%
Én ha kiverem,mindíg lenyalom. Szeretem
2021. ápr. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
50%

Nekem volt olyan, hogy ülve, és volt, hogy gyertya pózban ( azért nagyjából sikerült😉 )

Sajnos senki nem kóstólta meg az enyémet😔 ( amúgy fincsi a g*cim🤤 )

2021. ápr. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
51%

Kóstoltam. Fura az állaga, de az íze nem olyan rossz.

Ha egy lány ennyit nem tud megtenni a párja kedvéért, akkor sok jóra nem lehet számítani abban a kapcsolatban.

2021. ápr. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
79%
Igen, kóstoltam. Elsőre kicsit fura volt, de mostmár kimondottan bejön az íze. Ha a patneremtől szeretném hogy lenyelje, akkor én miért utasítanám el?
2021. ápr. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
69%
Igen. Az utóbbi években rendszeresen kapom vissza csókkal, miután szájba mentem el. Én szeretem.
2021. ápr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
19%
A magod "visszaevése" minden szempontból tanácsos :)
2021. ápr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
73%
Igen, mert ezen az oldalon olvastam, hogy fiúk ilyet csináltak, meg mert kíváncsi voltam. Sós íze volt. 22/F
2021. ápr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!